Skocz do zawartości

Focke Wulf Fw-190 A-8


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się dziwię chłopaki.Robicie wspaniałe modele i możecie zarabiać.Możliwe że sprzedajecie w virshopach ale tu szybki piniąz :) o podziale zysków http://wiki.warthunder.com/index.php?title=Affiliate_Program_Revenue_Share tu jak motać w 3dsmaxie http://wiki.warthunder.com/index.php?title=Creating_a_3D_tank_model Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten detal juz nudzi, przeciez wiemy ze potrafisz modelowac, dawaj teksturki;) Zartuje, super model, moglbys dawac wiekszesc screeny siatek, zamiast calego modelu na jednym oraz bez TS :)? BTW masz jakas ulubiona stronke na ktora zagladasz w pierwszej kolejnosci gdy szukasz referek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos - Poniżej ostatnie rendy i siatki wg życzenia. A co do referencji... kiedyś miałem ale obecnie szperam gdzie się tylko da, by znaleść coś interesującego. A jak wiemy net pomieści dużo... tylko cierpliwie szperać ;)

 

98Q4hr.jpg

WfeoPs.jpg

GNhFFy.jpg

UZ4jbx.jpg

CYUCen.jpg

Fb8JmE.jpg

7r0QFI.jpg

DvjDyC.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super a teraz trochę upierdliwości. Osłona lufy patrząc od przodu to rura która wchodziła w mocowanie na dźwigarze połączenie nie było sztywne na zdjęciu widać śrubę ustalająca. Podwozie element nr 5 był okrągły w A8. Otwory we wręgach klap nie takie tylko nie mogę znaleźć w katalogu części gdzie to jest bo to strasznie wielkie tomisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zmienisz szaty. W różnych modelach to się trochę różniło. Bryła pokrywy to koło z uszami do mocowania siłowników. Za kilka dni poszukam to w katalogu tylko nie umiem się nim posługiwać, kłopot jest w tym że obejmuje modele od A5 do A8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturki mega, btw. w jakiej rozdzielczosci je malujesz? Ponawiam pytanie bo ostatnio zostalo pominiete:) planujesz jakas scenke czy render w powietrzu ? :)

 

Nie zastanawiałem jeszcze nad sceną... sporo pracy nad tym jeszcze więc mam dużo czasu żeby coś wymyśleć. Skłaniam ku powietrznej scenie jednak. Planuje go w kilku malowaniach zrobić. tekstury na całość 2 x 8192 x 8192.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

202 na stateczniku to A8 na A5 miał inną liczbę nie pamiętam jaką ale na A8 miał zamontowane dodatkowe płyty pancerne o ile pamiętam mam gdzieś zdjęcie tego samolotu z opisanymi przestrzelinami poszukam w tym moim bałaganie

 

- - - Połączono posty - - -

 

O ile pamietam wypełnienie pomiędzy płomieniami było żółte ale nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności