Skocz do zawartości

GNOMON Online Courses- Czy warto ?


marekkonieczny

Czy warto brać udział w kursach online od Gnomon ?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto brać udział w kursach online od Gnomon ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kilka razy widziałem na forum że osoby brały udział w tych kursach online od Gnomon, chcę podjąć dyskusję na temat tego czy ten kurs jest taki dobry jak piszą sami twórcy jego, jak to wygląda od strony technicznej i czy jest to jakąś konkretną pomocą za te pieniądze które nie są małe.

 

Interesuje się modelowaniem, lecz skakanie z kursu na kurs na YT czy szukanie konkretnego problemu jest uciążliwe. Digitaltutors trochę zeszło na psy, więc szukam alternatywy jestem świadomy tego że bez mojej pracy nic to nie da ale o to sie akurat nie martwię.

 

Ważna jest dla mnie opinia każdego, wiec proszę o wypowiadanie się :)

 

Serdecznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siemka,

 

Ja robiłem kiedyś Digital Sculpting z Scott Spencer, widze wciaż jest. Czy warto ? Zależy...mi wtedy pomógł, bo nie widziałem nic na temat Zbrusha, teraz bym po prostu polecił zainwestowanie w kursy Michaela Pavlovicha(część jest za darmo na YT).

 

O modelowaniu w Maxie/Mayi to nie wiem co maja, ale tego też jest mnóstwo na internecie. Myśle, że kursy od ChamferZone dużo uczą w tej kwesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Na youtubie masz wiecej materialow za ktore placic nie musisz. Gnomon moze i dobry kiedys ale teraz? Sam ostatnio kupilem dostep do kursow, bo ciekawilo mnie doslownie sprawdzenie jednej rzeczy. I dla tej sprawy kupilem subskrypcje przy okazji obejrzalem sobie cos czego normalnie nie znajdziesz raczej. Ale tak czy siak, mysle, ze na Youtubie znajdziesz wiecej konkretnych rozwiazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. Na youtubie masz wiecej materialow za ktore placic nie musisz. Gnomon moze i dobry kiedys ale teraz? Sam ostatnio kupilem dostep do kursow, bo ciekawilo mnie doslownie sprawdzenie jednej rzeczy. I dla tej sprawy kupilem subskrypcje przy okazji obejrzalem sobie cos czego normalnie nie znajdziesz raczej. Ale tak czy siak, mysle, ze na Youtubie znajdziesz wiecej konkretnych rozwiazan.

 

Nie zastanawiał bym się nad tym, jeśli nie kusiło by mnie to że jednak tam jest wszystko uporzadkowane + to co mówisz "obejrzałeś coś czego normalnie nie znajdziesz". Od początku uczę się sam wszystkiego, i zapewne każdy wie że czasem szukanie czegoś co ci odpowiada i jest wartościowe to duża część czasu którego na to poświęcasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony nie sa to duze pieniadze, raptem ok 40 dolcow za miesieczny dostep do wszystkiego. Subskrypcje mozesz anulowac w kazdym momencie uzytkowania, oplacony przez Ciebie miesiac i tak obowiazywal bedzie do konca. Rzeczy ktorych nigdzie nie znajdziesz, mialem na mysli nie zwiazane z tematem albo poboczne tj. rzezba tradycyjna w moim wypadku i robienie odlewow czyli cos co znajdziesz na jakichs torrentach i to ruskich najpredzej. Sprobuj sobie, oplac sobie miesiac zobaczysz co dalej mysle, ze w takim ukladzie jednak warto. Materialow jest sporo, ale dla poczatkujacych chyba jednak niewiele chociaz jelsi idzie o sculpting bylo tego akurat calkiem sporo...modelowanie nie wiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności