Skocz do zawartości

Platige Image Reel 2016


norden

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo dobrze zrealizowany reel. Taka muza mi nie odpowiada ale paradoksalnie bardzo dobrze pasuje do tego reela.

 

Drugoligowa firma? :) Z pewnoscia jest to pierwsza liga i trzymaja sie w czolowce tej ligi.

Edytowane przez keajra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrealizowany real. Taka muza mi nie odpoiada ale paradoksalnie bardzo dobrze pasuje do tego reala.

 

Drugoligowa firma? :) Z pewnoscia jest to pierwsza liga i trzymaja sie w czolowce tej ligi.

 

Widac ze nie zmieniaja softow i nie skryptuja pod dany projekt bo sie spiesza albo nie potrafia tego ogarnac. Bledy w kompozycji sa jak na talerzu wynikajace z braku iteracji, wiedzy i poprawnej krytyki na temat wlasnej pracy. Malo widziales Keajra. Obejrzyj troche reelow. Naucz sie czegos na ten temat. Wtedy mysle ze podzielisz moje zdanie. Nie pisze Tobie tego po zlosci. Po prostu to widac.

 

Tu masz taki przyklad... Porownaj sobie stopien realizmu i wykonczenia ujec:

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze nie zmieniaja softow i nie skryptuja pod dany projekt bo sie spiesza albo nie potrafia tego ogarnac. Bledy w kompozycji sa jak na talerzu wynikajace z braku iteracji, wiedzy i poprawnej krytyki na temat wlasnej pracy. Malo widziales Keajra. Obejrzyj troche reelow. Naucz sie czegos na ten temat. Wtedy mysle ze podzielisz moje zdanie. Nie pisze Tobie tego po zlosci. Po prostu to widac.

 

Tu masz taki przyklad... Porownaj sobie stopien realizmu i wykonczenia ujec:

 

 

Masz rację ... ale przyznać trzeba, że porównujesz różne półki produkcyjne patrząc na ilość zainwestowanej kaski - to przekłada się wprost proporcjonalnie na jakość VFX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reel bardzo dobry, nie wątpie, że wiele osób może byc zadowolonych z pracy nad projektami, ale zgodzę się z Nordenem, że to nie jest I liga. Nie widze natomiast powodu, by kategoryzować. Mają swój poziom i widocznie, tak im się lepiej biznes prowadzi. Sprawna firma dla mniej wymagających klientów to też osiągnięcie - może nie w kategorii kreacji, ale to tylko jedna z kategorii.

 

Pojscie w pierwsza lige, gdzie jest miejsce tylko dla kilku firm, to ogromna inwestycja i nie da sie tego zrobic w kilka lat. Pewnie inwestuja w nowe rzeczy i próbują, ale takich rzeczy nigdy nie widać w cyklu rewolucyjnym a ewolucyjnym. Niemniej ewolucja zwolniła, jest jakby mniej dostrzegalna w tym reelu, to fakt, ale moze to był rok ruchów w innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę słaby reel ino. jak na tej klasy firmę. i dlaczego ma jakość ziemniaka. Dziwne projekty wybrali jak dla mnie, troche zawód spodziewałem się lepszego, które defakto jest tylko czemu niema w reelu.

 

tak jak piszę olaf, reel jest pod klientów pewnie na obecne lata.

 

Jesteś trzeźwy Maćku?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trzeźwy Maćku?;)

 

nie. po prostu patrzę na to trzeźwo, i też wiem co potrafią inne studia i jaki jest poziom na świecie. i Tak jak pisze olaf i norden. zgadzam się z tym. że to nie jest 1 liga. Platige ma kilka projektów które by stworzyło reela godnego na 1 ligę. ale ich nie wybrali, a dlaczego. to już napisał olaf. przynajmniej ja tak to widzę.

 

co do jakości reela w sensie samej jakości kompresji coś jest nie tak bo ma jakość jakbym oglądał nie FHD tylko jakieś mocno skompresowane 360/720.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności