× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 4567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 101

Wątek: Stylizacje Borisa (teczka)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dawaj teraz jakiś detal bo aż się prosi ;) Jakieś pęknięcia, rysy, fałdy. No i te glutowate włosy chociaż troszkę przejedź bruszem ;)

Pozujesz ją jakoś?

Twarz z konceptu jest bardziej kanciasta i ostra dzięki czemu bardziej agresywna. Taki chyba zrobiłeś nos - wyraźna płaszczyzna ale reszta buźki już w innym stylu.

Ośmiornica nie powinna mieć ośmiu ramion? Może jakbyś tam warstwę niżej dodał jeszcze 4 macki było by lepiej?
    Dziurki w pasku?
    Guziki w katance?
    Paski na butach wyglądają jakby miały naklejoną klamrę - pasek nie ma początku, czy tam końca.
    Trochę jej piersi mógłbyś poprawić bo wyglądają na ściśnięte (od zewnątrz do środka) - ale środek wskazuje, że mają tam w miarę spokój ;)
    Albo gorsetowe cycki albo luźne moim zdaniem :P
    Link

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Dzieki za koment...
    Wlasciwie to lecialem tutkiem Olsona... on nie konczył paska na butach, to ja tez :)
    Detalu raczej nie zrobie, bo mi komp na pół peknie z wysiłku. Glowy jeszcze nie robilem i ciała tez... wczoraj wrzucilem tylko wczesniejszego manekina, zeby te rece byly w miare normalne. Teraz skonczyłem miecz i bede ja wrzucal do zbrusha... tam postaram sie nadac charakter, jak piszesz i pozmieniac kilka rzeczy... jak to w zbrushu ;)

- - - Połączono posty - - -

No i upozuje ją... moze kilka wyrafinowanych wygibasów :)

Tu dzieło Olsona:
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 04-07-18 o 15:46

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

wreszcie sie udalo... wyrenderowac z color vertexami w Blenderze.

Michalo: widzialem ogloszenie - na razie jestem w fazie bejbi, wiec nie podskakuje ;)

ps. nie ustawialem, nic nie robilem... mam juz dosyc tej baby :D

aha... za uchem cos mie sie tam wybrzuszylo, ale trudno... poszło... co robic...

Ostatnio edytowane przez Boris ; 11-07-18 o 20:42
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

Odpocznij i wróć do niej bo jest fajna do wykończenia. Dobra robota.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Poprawie ja i zmienie w "objekt gamingowy"... na printa mam chyba za slaby komp... a raczej na pewno :-)
    Musze porobic ich kilka, zeby poczuc zew krwi hehe

Dzieki.

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

Co do ogłoszenia taka faza bejbi (z czym się nie zgadzam bo jesteś dużo dalej w rozwoju :P) wystarczy żeby uderzać. To nie jest jakaś super oferta przecież.

Co do słabego kompa..
    Wcale nie prawda. Człowieku, w zbrushu, jeśli zamiast dynamesh workflow, będziesz miał subdivision workflow to śmiga aż miło. A z HD Geo zrobisz detal jaki chcesz.
    A jak mądrze opanujesz tryb Sculptris Pro, to też z detalem polecisz na zdecimationowanej siatce (hah ale mi się słowo wymyśliło) polecisz tam gdzie trzeba.

ZBrush jest 100x wydajniejszy od Blendera w sculpcie. Co prawda wersja 2018 trochę traci do 4r8 ale nadal jest nie do porównania.

Ja mam jeszcze kompa sprzed X lat i tylko ramu dołożyłem na 24 gb, a procek to stara i7 3-ciej generacji i nie mam problemów.
    Mam też dostęp do drugiego w pracy, tutaj AMD Ryzen 7 1800X i 32 GB i powiem, że pod względem procka, w zbrushu Ryzen 7 1800X vs i7 3770K
    dupy nie urywa. Jakoś te procesory intela chyba sobie lepiej radzą niż AMD.
    Co innego rendering w czymkolwiek, czy takie sprawy ja decimation lub zremesher. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i też robić z głową.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

ale... ja mam i3 i 8GB :-)
    Cos wymysle...

Artstation

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

chyba wywaliłem za duze dupsko... jeśli ktos chętny to prośbe mam o korekte. Jeśli jest w porządku to lece dalej...

ps. to dupsko i tak pod plaszczem bedzie, ale na przyszlosc wole wiedziec, zeby takich kolubryn nie robic ;)

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

Dupsko ok, co mnie boli to kształt przedramion i dolnych nóg. I stopy :P

Member
    Awatar Graft
    Podziękowania

Domyślnie

No fakt. Tyłek faktycznie troszkę za mięsisty ;)

Uprawnienia umieszczania postów