Skocz do zawartości

ETA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od jakiegoś czasu w wolnych chwilach staram się opanowywać nowe skille związane z 3d. Ale jako, że ciężko uczyć się samemu od siebie to będę tu wrzucał co jakiś czas swoje nowe twory na pewno znajdzie się dużo osób które będą w stanie doradzić co poprawić i na co zwracać więcej uwagi.

 

Na dobry początek parę rzeczy pierwszy pod ogień idzie model który robiłem w Blenderze żeby sobie potestować kilka rzeczy z modelowaniem:

 

01:

iRboeX1.jpg

 

02:

tvBFZK9.jpg

 

03:

IFfA90d.jpg

 

Ostatnie wypociny z ZBrusha, ten temat mam zamiar jeszcze pociągnąć:

 

04:

2Ma9CYo.jpg

 

05:

iiHIltN.jpg

 

06:

HLifIx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podobają mi się te twarze, choć mam wątpliwości do ucha ostatniej postaci (chyba jest za duże). Czy anatomię masz już w jednym palcu?

Czy wiesz jaka kość ma jaki kształt, podobnie z mięśniami i skupiskami tłuszczu? Widać, że ogarniasz co trzeba, ale w modelowaniu twarzy anatomię trzeba mieć zrobioną 'perfect'.

Na necie jest dużo referencji. Najlepsze są te prawdziwe, czyli zdjęcia z sekcji zwłok.

 

Edit: Ha! Masa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa musi być :)

 

Ano wydaje mi się, że anatomię ogarniam dość dobrze. Ale na pewno znajdzie się jeszcze mnóstwo braków, w sumie z każdym modelem czuję jak zaczynam zauważać braki. Ale jak to się mawia powoli do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności