Skocz do zawartości

Christmas interior


PixelDomain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

oto mój ostatni projekt komercyjny, zrobiony dla Procad S.A. Pierwotne zlecenie obejmowało 360-kę pod VR, która została wyrenderowana w 12K. Całości dopełniły 2 shoty znajdujące się poniżej.

Klient koniecznie chciał klimat, który by zachęcił widza, aby usiadł na fotelu przed kominkiem i tak sobie siedział i rozkoszował się spokojem, gdzie za oknem trzaska mróz i jest nieprzyjemnie.

Trochę mnie raziła ilość brandingu w scenie, ale Procad chciał by dosłownie wszędzie było coś co kojarzy się z nimi.

Zrobienie całości zajęło niecały tydzień, bo projekt był robiony po pracy etatowej, wieczorami.

Całość robiona w max 2014, Vray 3.5 oraz PS CS6.

 

Pozdro i wesołych świąt!

thumb.bmp

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moje zdanie:

 

widok z kominkiem:

 

pierwsze wrażenie jak zobaczyłem widok na kominek było takie, że strasznie przeostrzony w postpro.. ale po namyśle.. chyba wynikało to z displace mapy kamienia- coś z nią nie tak jest.

 

krzesła lewitują jakiś 1 cm:p

 

na szczyt choinki dał bym jakąś gwiazdę, szpikujec do góry czy coś

 

mega malutkie te polanka do kominka,

 

 

widok ze schodami:

 

kadr mi się nie podoba.. dał bym mniejszy kąt- jakieś 50-40mm.. i odsunął kamerę.. nawet gdyby wyszła za ścianę, wtedy clipping, moim zdaniem źle to działa teraz że te sofy takie ucięte, schowy dydłużoooone, krzesła zniekształcone, podłoga ogromna, wyspa malutka itp..

 

fajne to oświetlenie stopni,

 

nie wiem czy to kompresja na forum, ale na suficie i ścianie straszna 'benzyna' się zrobiła- te plamy kolorowe

 

tak strzelam- mocno to wyciągałeś w postpro?

 

za to UWAGA ! :D absolutnym mistrzostwem świata jest ten krasnal za fotelem! rozwalił system :) i wyraz twarzy! bezcenny:D bardzo mi się spodobał, zwłaszcza że na początku go nie widzisz i nagle BANG :D łypie zza fotela cały czas

Edytowane przez mitic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonikaM dziękuję bardzo :)

 

Mitic Kadry niestety zostały konsultowane z klientem ...osobiście też bym lekko pozmieniał.

Co do tych plam - myślę, że po części to kompresja, ale uczciwie przyznam, że niewykluczone że to także moja wina w postprodukcji. Pracowałem na nieciekawym monitorze i nie widziałem tego.

Kamienie na kominku to oczywiście displacement. Te przeostrzenia to nie postpro :)

Hehehe ten krasnal to taki dziadek do orzechów, bo się kojarzy z polską Wigilią jak mandarynki :D Musiałem władować jakiś akcent swojski :)

 

Dzięki za komentarze i feedback :)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności