Skocz do zawartości

Scena 3d: After Storm


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus znów!

 

Był sobie taki jeden, nie duży konkurs, którego nie mogłem sobie odpuścić z uwagi na temat

Post-Apo to moje ulubione nastroje, dlatego tworzenie tej sceny sprawiło mi naprawdę sporo frajdy.

No to Wam ją przedstawiam licząc, że się spodoba.

 

Soft bez zmian: 3ds MAX + Corona + PS

Nowsze wersje Corony pomogły szybko dokonać postprodukcji, więc Photoshop posłużył tylko do wstawienia ludzi i ptaszków.

Pojawia się kilka modeli gotowych bo deadline był krótki (opona, wózek sklepowy itp.), ale większość wyszła spod moich łapek.

 

Ta praca również została opublikowana na stronie głównej VWartclubgdyby ktoś chciał zerknąć.

I będę bezczelnie nieskromny; konkurs wygrałem :]

 

Dajcie znać co Wy myślicie!!!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Godzil
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest większa rozdziałka? na tapetę bym walnął :D pokazałbyś siatkę? i render bez posta?

 

Spróbuję dziabnąć Ci render siatki niebawem natomiast jak napisałem, to jest niemal render bez posta. Całość była "podkręcana" w Coronie. Dodali opcje podobne do tych w VRayu czyli LUT, podkręcanie kontrastów kolorystyki, Bloom and Glare (flary) itp. Dla tej sceny to wszystko wystarczyło. Photoshop posłużył tylko do domalowania "szmat" na kablach, dodania ptaków i ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna praca ;) Świetny klimat, i wykonanie Mozesz tak w przybliżeniu powiedzieć ile czasu zajeło ci wykonanie wraz z postprodukcjią w PS ?

 

Dzięki za opinię. Ok 5 dni po godzinach pracy, wieczorami. Myślę, że jakbym ze świeżą głową pracował, w dzień nie w nocy uwinąłbym się w 3 i pół dnia. Ale dałoby się pewnie jeszcze szybciej bo trochę czasu poszło na naukę i testy kilku nowych pluginów; a to do siania obiektów, a to do generowania jakiś detali itp. Sama postprodukcja w PS zajęła mi może 1h.

Edytowane przez Godzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ania jeszcze tutaj?! Kopę lat! Oglądałem Twoje prace jak jeszcze byłem bajtlem w grafice 3D :P Miałem sporą przerwę na max3d, fajnie, że są tu jeszcze weterani...

Coś nagmatwałem z linkiem, już poprawiłem, ale nie miał on prowadzić do większej rozdzielczości, tylko do VWartclub, gdzie wizka jest opublikowana na stronie głównej.

 

Natomiast obrazek renderowałem w 1920x1080 docelowo:

https://drive.google.com/open?id=0BwYqCHeUnfKMNWtncDRSbEdtdXc

 

A tutaj siatka, bo pytaliście. Coś tam może na niej zobaczycie:

https://drive.google.com/open?id=0BwYqCHeUnfKMdkRsb1hEZ3ladU0

Edytowane przez Godzil
literówki jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super klimat. I gratulacje wygranej :)

Tylko mam takie głupie pytanie, czy to "DINER" z tyłu nie powinno być lustrzanym odbiciem, bo chyba czyta się ten napis patrząc od drugiej strony budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super klimat. I gratulacje wygranej :)

Tylko mam takie głupie pytanie, czy to "DINER" z tyłu nie powinno być lustrzanym odbiciem, bo chyba czyta się ten napis patrząc od drugiej strony budynku?

 

Haha strzał w dziesiątkę. Jesteś pierwszą osobą, która to zauważyła lub przynajmniej pierwsza, która mi to wytknęła. Gratulacje :P

Faktycznie, gafa jak nie wiem, śpieszyłem się bo konkurs miał krótki deadline i pewnie stąd pomyłka. Dzięki za zwrócenie uwagi i miłe słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności