Skocz do zawartości

Materiały z vraymaterials.de


Veneno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zacząłem korzystać z materiałów zamieszczonych na w.w stronie. Wszystko fajnie, ale natknąłem się na parę naprawdę fajnych materiałów; po pobraniu ich zauważyłem, że jest tam też plik o nazwie thumbs.db i chyba jest on wymagany do poprawnego działania owego materiału. Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić z tym plikiem? gdzie go przenieść czy coś. Dzięki z góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na goolach jest tez opisane czym te pliki z roszczerzeniem .db sa, jak i dokladnie wytlumaczenie tego jest w linku kotry podal1pudel-_-. Jasniej chyba sie juz nie da, chyba ze nawet nie zadales sobie trudu zeby sprawdzic co kryje sie pod ow linkiem. Ale jeszcze raz prosto jak sie da. Pliki te generowane sa automatycznie przez windows i sa w nim zapisywane miniaturki plikow multidialnych. Nie maja one niz wspolnego z plikami materialow i nie sa one ci od nieczgo potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo działają mi wszystkie materiały, oprócz tych do których dołączany jest ten plik thumbs.db. Klikam Open material libray i normalnie go wybieram, klikam Ok i pojawia się tylko jakby ta grupa z nazwą tego materiału, lecz pod spodem nie ma go. to nie czasem przez ten plik? prosze o pomoc ;d

Edit. jak widac na screenie, materiał "incrusted wood" zawierał właśnie ten plik. Po otworzeniu go w 3ds maxie nie mam tego materiału tylko jakby tą grupe, i ona jest pusta,. Jak to naprawić?

Edytowane przez Veneno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności