Skocz do zawartości

Living dead: Slowly Death


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo sie wkoncu znalazlem troche czasu i chce wziasc udzial w bitwie :)...a wiec bedzie to postac typowo fantasy ktora ugrzezla w bagnie i w polowie stala sie wlasnie tym bagnem..bedzie probowala sie wydostac ale nic z tego :D...rysunek ktory zamiesczam nie jest moj lecz Fenga Zhu -znalazem je w sieci :) To tyle...zobaczymy co z tego wyjdzie:)

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O MY GOD

 

[wow][wow][wow]

 

JA nie moge no z samego rysunku tweirdze ze temat jest idealny do bitwy a obrazek az mnie zaszkował jak ty to zrobisz to ja skrzesła spadne jak to zobacze z wrzenia i szczescia ( juz sobie to wybrazam jak leze hihih ) Ja nie moge jkestem pod wrazeniem czułem ze mnie zaskoczysz ale nie miałempojecia ze az tak mocno heheh mam nadzieje ze juz zaczołes cos robic i mogelowac bo az sie pale z nidoczekaniem by to ujzec

 

zycze powodzenia Pawełku i duszo duszo cierpliwosci ( mi czasami jej brakuje ) hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki dzieki...SiD...jesli w ogole to wymodeluje heh..bedzie to moja w oglole pierwsza postac jaka zrobie w 3d hehe...zobaczymy...

Yamakasi- stronka to http://www.artbyfeng.com zapraszam na nia tam jest jescze wiecej takich powalajacych obrazkow:]

 

P.S

 

Moge prosic ktoregos z moderatorw aby usuneli tego posta gdzie napisalem ze zapomnialem o obrazku a wcale tam nie ma obrazka...sorki ze sie pomylilem:)

 

[Edited on 6-4-2003 by Pablo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no Pablo... nadchodzi Twoja \"chwila prawdy\" ;)[lol2]

 

wiesz, wedlug mnie nie jest wiekszym probleme wymodelowanie kolesia... jak to mawial pewien grafik 3d: \"diabel tkwi w teksturach\" :D

 

pozdroofki

powodzenia i cierpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo - zle mnie zrozumiales... nie mam na mysli chowania teksturami niedociagniec w modelowaniu... myslalem o czyms wrecz odwrotnym... po prostu chodzilo mi o to, ze zrobc DOBRE tekstury to prawie drugie tyle, co dobrze wymodelowac (po prostu jak wymodelujesz, to zebys nie zepsul modelu bylejakimi teksturami...) :)

 

pozdroofki

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boms

Pablo - zle mnie zrozumiales... nie mam na mysli chowania teksturami niedociagniec w modelowaniu... myslalem o czyms wrecz odwrotnym... po prostu chodzilo mi o to, ze zrobc DOBRE tekstury to prawie drugie tyle, co dobrze wymodelowac (po prostu jak wymodelujesz, to zebys nie zepsul modelu bylejakimi teksturami...) :)

 

pozdroofki

powodzenia...

 

a wiec Boms...jak pisalem wczesniej bedzie to moj PIERWSZY model zwyej isttoty wiec nie wiem jak mi to wyjdzie ale chce sprobowac...dzisiaj wieczorem bedzie update:]

 

pozdrofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak mowilem update...na razie nie patrzcie na ksztalt glowy gdyz zaczynam od dolu...wiec jescze czolo dojdzie itd...i jescze bede musial troche ta zuchcwe do gory wziasc...i przy nosie mam jakies zagieca...trzeba bedzie je poprawic :)

 

mam pytanko jak w Edit Poly zrobic gdy usune jakis face i potem bede mial tam dziure...to jak potem ta dziure zalatac?[co?]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

mam pytanko jak w Edit Poly zrobic gdy usune jakis face i potem bede mial tam dziure...to jak potem ta dziure zalatac?[co?]

 

pozdro

 

Prosta sprawa. Wchodzisz w edycje na poziomie polygon, wybierasz create i po kolei klikasz te vertexy, przy ktorych lerzy dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeh... Pablo, a już myślałem, ze to ty sobie od tak maznąłeś tego szkica, już miałem pisac maila ;-). No nic, udanego modelowania, i nie stawiaj wszystkiego na dokladnosci modelu, pobaw sie tez teksturkami bo Ci ręce odpadną od klikania. Pozdry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea-dzieki za odpowiedz...ale spozniles sie dostalem ja wczesniej od Gothmama :] ale ldzieki[piwo]

Frenzy-no pisalem wcezsniej ze to niie moj\":P:P...co do moedlowania do bede sie staral jak moge...a texturki zostawie na sam koniec

 

Dzisiaj update bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

 

a jeszcze wiesz - troche bez sensu zamieszczac render i pisac \'nie patrzcie\' - przeciez to jakich absurd :)))))) - jak juz zamieszczasz to musisz sie poddac wyrokom \'bezlitosnego, okrutnego i szczerego do bolu FORUM\' :)))))))))

 

co do doroczenia sie - zapraszam :))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

Andrea-dzieki za odpowiedz...ale spozniles sie dostalem ja wczesniej od Gothmama :] ale ldzieki[piwo]

 

A tak wiedza wszyscy:) Robisz splajnami czy extrudujesz edge? Jak splajny to trudna sprawa (ja ich strasznie nie lubie). No ale i tak powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...kolejny update...tylko ze qrde...cosmi ten nos nie pasuje:(..macie jakies propozycje co z nim zrobic? poza tym musze jescze poprawic oczodoly i trroche wymodelowac czolo:)

 

I pytanko....czy robic ta glowe z tylu okragla czy zostawiic tak? bo i tak pozniej wejda z tylu te wieelkie wlosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

co do tylu glowy - zrob koniecznie - nie jest to duzo roboty a jakby co to miedzy wlosami nie bedzie widac \'pustki\' tylko \'cos\' czyli potylice :))

 

co do nosa:

sprobuj go zrobic tak ze gorna jego krawedz widocznie przechodzi na policzki

kurcze trudno to wytuaczyc...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

nie o to mi chodzilo... jak masz dostep do obrazkow z eddiem (maskotka \'iron maiden\' - www.ironmaiden.com) to tam mozesz zobaczyc o co chodzi

 

i wrzucam obrazek ktory moze bardziej wytlumaczy o co mi chodzi...

 

sprobuj cofnac dolna krawedz nosa

 

i jeszcze: takie rzeczy jak te zmarszczki na nosie zostaw sobie na poozniej

 

zrob mu glebsze oczodoly i bardziej okragle - zaznacz kosc ktora ogranicza oczodol od zewnatrz

 

kurcze no troche glupio sie czuje tak ci to wszystko wytykajac...

 

oczywiscie to wszystko ja tak widze ty mozesz to widziec zupelnie inaczej - pamietaj ze to twoje jest i nikt ci tego nie moze odebrac

 

pozdro! i keep on!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec...dzieki...ale tylko pomogles mi przy nosie...zrobie tak jak piszesz...a co do reszty to tak chcialem zrobic tylko wiesz ja robie powoli i jescze do tych nie doszedlem aby wglebiac oczodoly, uwidaczniac kosci itp..spoko wodza:]

 

dzieki[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he dziurki9 mozesz zostawic takie jak sa :) a jak sie zdecydujesz napomniejszenie to nei zaduzo :) ale to tylko moje skromne zdanie :) a mis ie wali maxior i nei wiem czy dokoncze swoja postac... narzie reinstalujeporaz 3 he

-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności