× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: Eihwaz

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dzięki! Ciśnie motywacja do studiowania :D

Jeszcze trochę poślęczałam nad tą laską. Poprawiłam twarz i dodałam na niej cienie, które wcześniej powinny się na niej znalezc - od nosa i od palca. Nie jestem pewna czy cieniem od nosa dobrze uchwyciłam formę twarzy. Dodatkowo rozjaśniłam to, co jest w cieniu i podeszłam do tego od innej strony, bo nasyciłam to, co jest w świetle. O ile twarz wygląda choć trochę lepiej, zostawię już tą pracę i zacznę kolejne, żeby ciągle nie dłubać jednego - prace są dla siebie i do nauki, więc volume not perfection :D

Ostatnio edytowane przez Eihwaz ; 28-07-17 o 20:42

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Siemka. Bo lekkiej przerwie wklejam coś nowego + kilka ćwiczeń.
    Nad kilkoma rzeczami muszę popracować, między innymi nad skrótami anatomicznymi (rączki). Pod względem światła postawiłam sobie trochę trudne zadanie, ale tak uczę się najszybciej :D Wszelkie uwagi mile widziane.

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Oj, po trochę długiej przerwie - ale robię nową wrzutę czegoś konkretniejszego :) Inspiracja Muchą, ze swoimi cyberpunkowymi/sci-fi pięcioma groszami.
    Zauważam, że jest mała rozbieżność między moimi pracami, każda z nich jest w trochę innym stylu i nie wyglądają, jakby wyszły spod ręki jednego "ałtysty". Może to i kwestia wyrobienia swojej interpretacji fundamentalsów?

Ostatnio edytowane przez Eihwaz ; 16-09-17 o 19:30

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Wracam z projektem zrobionym jakiś czas temu. Poszłam bardziej w stronę conceptową (i nad takim też portfolio pracuję).
    Chciałam przenieść mitologię grecką w klimaty sci-fi - tutaj akurat postać Kirke z Odysei. W skrócie jest to uwodzicielska czarodziejka (villain). Zrobiłam z niej robota, ponieważ w założeniu tego (może i w przyszłości większego) IP każda postać boska/półboska posiada takie elementy.
    Generalnie, po dłuższym czasie zauważyłam, że do końca nie uchwyciłam idei tej postaci - po prostu trudno ją rozpoznać. Problematyczne było też to, że Kirke do końca nie ma charakterystycznych cech wyglądu według mitu - jedyne co, w każdej wersji mitu ma przy sobie kielich z tajemniczą substancją. Czarodziejka zamieniała ludzi w zwierzęta - pewnie pomogłoby dorobienie jakiegoś mecha-zwierzęcego conceptu.
    Druga rzecz na jakiej mi zależało, to konsekwentność w designie (shape design, powtarzające się kształty i motywy).
    Mam zamiar inaczej pokazywać materiały (odnośnie tych pasków z pewej w conceptach itemów). Z czasem wydaje się to mówić mało grafikowi 3D.

Ogółem bardzo polecam conceptowanie projektami - bardzo dużo nauczyłam się odnośnie spójności designu i jako tako samego warsztatu conceptowgo :D

Member

Podziękowania

Domyślnie

Fajnie wygląda :) Parę uwag, takich mało technicznych:

- Jakoś nie czyta mi się to, że pół jej ciała lewituje. Podoba mi się ten motyw i te czarne paski sprawiają, że nie bardzo widać czy ona ma tam ciało na brzuchu czy nie. Bardziej bym to uwypuklił, może jakoś oddałił te dwie częsci i jedną przesunął, żeby było widać, że to dwa niezależne elementy?

- Powótrzyłbym ten motyw gdzieś jeszcze - może lewitujące ręce a'la Rayman? :D Może kielich podkręcic z motywem lewitacji - jakiś zestaw latających elementów i pomiędzy nimi wisząca w powietrzu ciecz, jakby bez grawitacji? Albo te elementy na głowie zrobić latające?

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Czaję. Te paski chyba zaburzają przestrzeń negatywną/pozytywną całej sylwetki i chyba przez to trudno odczytać.
    Kielich pozostawia dużo do życzenia, trochę bałam się tutaj nagiąć design nie chcąc utracić czytelności tego jako kielich :p
    Dzięki za krytę, musze być bardziej odważna w tym co robię :D

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Hej! Wracam z kolejnym projektem :) Tym razem zakonceptowałam puszkę Pandory, troszkę starałam się polepszyć sposób prezentacji. Mam nadzieję że wszystko jest czytelne, tak aby grafik 3D mógł to na spokojnie przełożyć na model a nie myślał co artysta miał na myśli :D

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Hej, po raz pierwszy od długiego czasu robię jakąś ilustrację :) Czas się rozruszać. Powoli kończę, ale zastanawiam się czy można to jeszcze jakoś pchnąć do przodu. W podglądzie jest trochę niewyraznie, po kliknięciu przekieruje do detalu :D

Member
    Awatar seblen11
    Podziękowania

Domyślnie

Ooo! :)
    Bardzo mi się podoba ta "rycerka",
    ...niby w zbroi a delikatnie i subtelnie to wygląda.
    Czekam na finalną wersję :)

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki! O to chodziło ;)
    Zdałam sobie sprawę z tego, że nie wrzuciłam kilku pracek. Cichaczem podrzucam:

tusz na dość sporym formacie sprzed roku:

portret Fatameh Haghnejad na okładkę marcowego Firestartera:

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów