× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Eihwaz

Member
    Awatar revrite
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej!

Ptaki fajne :D Skojarzyły mi się od razu z teledyskiem click. Pasowałoby jako jakiś wzór na bluzę czy t-shirt, gdybym zobaczył taką w sklepie to na pewno przystanąłbym na chwile by popatrzeć. Dalbym moze jakis akcent kolorystyczny np czerwony, troche taki zabieg jest oklepany ale zawsze działa.

Portret też spoko wg mnie, chociaż nie byłbym sobą gdybym nie doradził czegoś. Wg mnie przydałoby się więcej róznorodności pod wzgledem brushworku tzn soft i hard edge, wg mnie wszystko jest troche zbyt -soft, w miejscu skupienia wzroku dałbym więcej ostrych i bardziej zdefiniowanych krawędzi by poprawić czytelność. Poszerzyłbym skale waloru na twarzy, bo wydaje mi się jakbyś obcieła w bielach, tzn najjaśniejszy walor wydaje mi się ciemnawy, oprócz tego chyba jakoś odciąłbym włosy od tła albo dał go w innym walorze, chyba, że wtapianie się włosów w tło było zamiarem. Więcej detalu w oczach i ustach i gdzieniegdzie np na kwiatkach przy uchu i tych na policzku. Podsumowując imo już jest dobrze, wziąłbym też pod uwagę te rzeczy, które wypisałem wyżej bo być może wyszłoby jeszcze coś na +.

rycerka to mi się mniej podoba, być może przez prawie całkowity monochrom, dodalbym przeciwstawny kolor jako akcent gdzieniegdzie chyba. No i ręce i twarz gdyby poprawić (szczegolnie rękę chwytajaca ostrze) to byłoby o poziom wyżej. Jak masz taką spokojną ilustracje i kolory + fajne materiały jak metal to warto spróbować z rim-lightem, z taką zbroją pewnie byłyby fajne połyski, które by przyciągnęły uwagę.

Pozdrawiam :D
    artstation | teczka | https://www.facebook.com/gfxrevrite | [email protected]
    Podziękowania Eihwaz podziękował

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki! Faktycznie, widzę jak mogło Ci się to skojarzyć :D
    Tak, wtapianie włosów w tło było zamierzone, Fatemeh wydaje mi się bardzo zżyta z naturą więc ją w nią wtopiłam po prostu :D Tak, żeby nie było widoczne na pierwszy rzut oka gdzie jest zieleń, a gdzie zaczynają się włosy.
    Z rycerką cały czas kombinuje, staram się dawać jakąś wariację kolorów, np. wyraznie ciepłe odcienie w ambient occlusion. Za jakiś czas wrzucę update :D

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Apdejtuję jak to nazwaliście - rycerkę :D
    Dodałam większą dynamikę koloru (nadal jest przewaga monochromu, ale wygląda według mnie o wiele lepiej), wzmocniłam ciepłe tony w AO, odrobinę zmieniłam design miecza i jego walor, ucięłam welon z prawej strony (kilka osób mówiło mi, że widzi tam jej lewe przedramię :d), podkreśliłam ekspresję, zmieniłam też odrobinę tło, żeby grało na rękę focal pointowi.

Ostatnio edytowane przez Eihwaz ; 14-06-19 o 01:30

Member
    Awatar tr3buh
    Podziękowania

Domyślnie

Co studiujesz? Planujesz zostać concept artystką czy raczej traktujesz to jako hobby? Fajne te ostatnie

Member
    Awatar Eihwaz
    Podziękowania

Domyślnie

Hej! :) Niczego nie studiuję, jestem świeżo po maturze. Od pazdziernika mam zamiar zacząć kierunek inżynieria wzornictwa przemysłowego.
    Docelowo chciałabym pracować w studio jako concept artist, ale nie zamykam sobie ilustratorskiej furtki, bo w zasadzie od tego zaczęłam i sprawia mi to równie dużą satysfakcję co concept art, w który na poważnie wskoczyłam stosunkowo niedawno :D
    Najlepszym dealem byłoby dla mnie pracowanie w studio jako CA i bycie ilustratorem po godzinach ;)
    Ostatnio edytowane przez Eihwaz ; 14-06-19 o 20:16

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów