Skocz do zawartości

Scena 3D: Mossy forest


Gajowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Przedstawiam scenkę, nad którą ostatnio pracowałem. Jest to taki wstęp do bardziej organicznych rzeczy, o które planuje zahaczyć.

Mam nadzieje, że nie spieprzyłem w postpro :)

 

Modelowanie: Zbrush, Ornatrix, 3ds max

Render: V-ray

Post: Nuke

 

2500x1200

 

odKA2wr.jpg

 

Bx1pPR4.jpg

 

I9TplIS.jpg

 

QxIAMSm.jpg

 

fdWP9V2.jpg

 

tNUQUnv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracka super, ale powiem szczerze ze te testy co miales w swojej teczce (jesli dobrze pamietam) lepiej wygladaly.

No wlasnie troche za duzo postpro - ja bym zrezygnowal z tego glow'a calego. W poprzednich renderach tej pracki wszystko bylo ostrzejsze i swietnie to gralo i kontrastowalo.

 

No ale jak juz finished works, to trudno. Moze jednak wrzuc poprzednie rendery dla innych aby mogli tez porownac.

 

Klikam na fronta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za komentarze, zwłaszcza że był moment kiedy juz prawie zwątpiłem, że cokolwiek z tego wyjdzie :) Cieszę się, że pociągnąłem dalej i jednak coś z tego wyszło :)

 

@keajra Ogólnie wg. mnie scena się poprawiła porównując do tego co było w teczce, poszedłem też w kolorystykę typowo zieloną, zamiast kombinowania z kolorami. Było to bezpieczne rozwiązanie bo pod koniec już od ciągłego patrzenia na to straciłem poczucie czy zmiany idą w dobrą stronę. Co do glowa, to faktycznie jest dyskusyjny, ale koniec końców został :) Dzięki za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca świetnie wyszła. Masa detalu, fajne ujęcia. Front się należy jak najbardziej :)

 

Ps. Pamiętam też, że wtedy w wipie pisałem Tobie o kolorystyce. Wg mnie nadal nie jest ona do końca właściwa. Zrobiłem na szybko taki retusz - poszedłbym w stronę, która bardziej by pokazała, że wszystko budzi się do życia. U ciebie barwy są za zimne jak dla mnie. Nie wiem czy się to Tobie przyda. Jeśli nie, to daj znać, to usunę obrazek, żeby nie zaśmiecać wątku niepotrzebnie.

 

jez_overpaint_bef_af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :)

 

@Araiel, zrobiłem jedną wersję podobna to Twojego pomysłu, ale ostatecznie pozostałem przy swojej, ponieważ bardziej mi pasowała do początkowego konceptu. Nic nie usuwaj, ktoś będzie sobie mógł porównać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności