Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE]Rendering animacji Blender- Vray


JonJoan

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Ktoś z Was może robił kiedyś proste animacje w blenderze na silniku Vray? Wie jak to działa? Dzisiaj zrobiłem sobie mały test, prymitywna scena (cube+ camera+ lampy). W ustawieniach panelu render ustawiłem oczywiście że chcę animację- frame by frame (za cholerę nie wiem co oznaczają te dodatkowe ustawienia). Klatek ustawionych jest też prymitywnie mało (20).

Z obawami (bo wiem jak na razie działa vray pod blender) wciskam przycisk blender i... i lipa. Coś sie ładuje na blenderowym górnym pasku "render" i trwa to od jakiś 20-stu paru minut. Podejrzewam że nawet w cyclesie miałbym już wyrenderowaną całą animację a tutaj nie zaczęło renderować nawet jednej klatki. Tylko ciągle coś "innego" ładuje.

 

Ktoś z Was zna rozwiązanie problemu? Lub chociaż jakiś tutorial na temat podstawowych ustawień renderu animacji?

 

Rendering pojedynczych klatek działa bez zarzutów ale animacja to na razie jakaś straszna lipa jest.

 

Edit:

Wszystko chyba już ok działa. Miałem wersję blendera niedopasowaną do vraya. Zainstalowałem nieco starszego blendera (ale bardziej kompatybilnego) i tera działa już dobrze (mam nadzieję).

Edytowane przez JonJoan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności