Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19242526272829
Pokaż wyniki od 281 do 286 z 286

Wątek: Netflix nakręci serial na podstawie Wiedźmina

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Wilk syty i owca cala - jest czarna ale nie jako Ciri. Jako ze zagra po stronie Nilfgardu to Slowianskie korzenie nie ucierpia i Tryglaw ze Swiatowidem moga spac spokojnie :P Ciri spasowana idealnie. Yennefer kompletnie nietrafiona. Wyglada jak jakas nastoletnia wersja Yennefer... Ale moze jest dobra aktorka i nadrobi. Reszta obsady malo mnie obchodzi tak na prawde.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Tez myslalem ze za mlodo wyglada ale to chyba feralne zdjecie tej aktorki (albo stare zdjecie). Gdzie indziej mozna ja zobaczyc duzo bardziej dojrzale wygladajaca:

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Niestety to jest inna aktorka zupelnie - Belçim Bilgin. Pasowala by mi idealnie.

https://www.imdb.com/name/nm1920131/

Chyba brala udzial w kastingu tez, ale jak widac nie wygrala. Pewnie przez akcent - wyglada super, ale jest Turczynka wiec jej Angielski moze nie brzmiec az tak dobrze jak tej wybranej ktora jest chyba Hinduska ale z UK.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member

Podziękowania

Domyślnie

Sorry, zostalem wprowadzony w blad - na jednej z dyskusji ktos podal te zdjecia jako Anya Chalotra. Poniewaz rysy troche sie zgadzaly to lyknolem przynete.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Chyba jeszcze nie jest wiadome jaka będzie fabuła, więc może nas cofną w czasie, stąd taka młoda Yennefer :)) Wiem, że Yen ma ponad 100lat, ale może chcą aby grała ją aktorka w mniej-wiecej w wieku 22-25lat.

Ciri wygląda dobrze :))

Member
    Awatar agdybybyl
    Podziękowania

Domyślnie

....domalowywanie wąsów Mona Lisie to zabawa idiotów...:)
    Humanista jest wśród ludzi... głupek tarza się w próżni...

Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19242526272829

Uprawnienia umieszczania postów