Podziękowania Podziękowania:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Prime House Stage 2

Member
    Awatar PixelDomain
    Podziękowania

Domyślnie Prime House Stage 2

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam,

oto mój ostatni projekcik komercyjny.
    Projekt przedstawia budynek mieszkaniowy w UK, Prime House.
    Całość robiona w 2 dni robocze ( począwszy od modelingu, a na postpro skończywszy )
    Robione w max 2014 i Vray 3,6
    Render 4,5 K to jakieś 1,5 h renderowania.

Duże rozzielczości tutaj - https://www.behance.net/gallery/5612...rime-House-ST2

Pozdr
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

Member

Podziękowania

Domyślnie

nie jestem pewien czy w pierwszym widoku nie przycial bym ujecia- strasznie dużo nieba.. uciął bym nad tymi niższymi ptakami

jak na taki czas jest ok,

żeby coś konstruktywnego napisać- co pewnie widzisz sam-
    -ci ludzie 3d troche dziwnie wygladaja, odrobine cartoonowo, jak z simsów,
    -coś z oknami nie gra- dziwne ukośnie obcięte odbicia
    -mam wrażenie że auta duże są

Member
    Awatar PixelDomain
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za feedback.
    Ludzi niestety musiałem wrzucić w 3d, bo było baaaardzo wąsko z czasem, bo oprócz wstawionego tu kadru i cropów było jeszcze jedno ujęcie pokazujące ten i kolejne budynki ) Ale nie wrzuciłem tutaj, bo nie jestem do końca zadowolony z efektu ) więc robienie cutoutów w postprodukcji nie wchodziło w ogóle w grę.

Czy pisząc o skośnych odbiciach masz na myśli te schody w klatce schodowej po lewej stronie budynku? Na pierwszym piętrze jest na szybie skośny obiekt. To budynek znajdujący się za plecami kamery i to on się odbija. Fakt, trochę psuje efekt jak się nad tym zastanowić. Ale na szczęście klient był bardzo zadowolony więc kamień z serca

Ogólnie bardzo miło wspominam pracę nad tym projektem, bo jedyne co miałem z dokumentacji, to w pdfie elewacje budynku a cała reszta to była totalna bonanza
    Tak na marginesie dodam ( lekko się pochwalę ) że na stronie Chaosgroup Vlado skomentował pochwalił ten set ))

pozdr

Member
    Awatar pepepandziobak
    Podziękowania

Domyślnie

Gratulacje, to musiały być intensywne 2 dni. Bardzo przyjemny klimat, kojarzy się trochę późne lato, jakby po lekkim deszczu. Jak dla mnie ludzie wyglądają w porządku, dopiero na dużym zbliżeniu parę facjat jest rzeczywiście trochę mało twarzowych. Zastanawiam się nad tym, że (ale to spostrzeżenie z ciekawości, nie tyle krytyka) w cieniu asfalt i cegła wyglądają jakby miały mocne odbicie, w słońcu tego nie widać. Świetna robota. I lubię kadr, horyzont jest w 1/3, a pokazujesz dużo drogi, więc to niebo nie przeszkadza w odbiorze, a zostawia dużo oddechu i przestrzeni, równoważąc ten dół.
    × tak 1 użytkownik(ów) ma podobne zdanie!

Member
    Awatar PixelDomain
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki za feedback. To były naprawdę szalone 2 dni, biorąc pod uwagę fakt, że musiałem zlecenie pogodzić z pracą etatową
    Co do asfaltu - specjalnie podbiłem refglossy aby w cieniu coś grało na asfalcie, by uniknąć jednej wielkiej szarej plamy na pierwszym planie.
    Cieszę się z tak pozytywnego odzewu, zwłaszcza, że praca na forum wisi już długo

Pozdro600

Uprawnienia umieszczania postów