Skocz do zawartości

Interior: Gdański Oxford


skalpel3d

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacje wnętrz do projektu "Gdański Oxford" wykonane 3ds max +corona + photoshop. Projekt plus rendery powstały w ciągu 5 dni. Nie wiem jak umieścić na forum 360 bo do wnętrza powstały dwie sztuki

 

 

kuchnia_01_a3_300dpi_off.jpg

kuchnia_01_a3_300dpi_on.jpg

 

azienka_02_a3_300_dpi.jpg

 

azienka_01_a3.jpg

 

Sypialnia_01_a3_final.jpg

 

interior_gda_sk_sypialnia_02_a3_300dpi.jpg

 

sypialnia_03_a3_300dpi.jpg

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne, "czyste" renderki, a że to forum w którym każdy czegoś się czepia dodam tylko 2 małe uwagi:

- z ogólną wysoką jakością gryzie się budynek za szybą (dobrze czuje, że wzięty ze street view? :p)

- do designu wnętrza średnio mi pasują zasłonki na oknach i sofa, trochę za bardzo trącą wcześniejszą dekadą w tym nowoczesnym wnętrzu.

To oczywiście małe pierdoły, ogólnie gratuluje rezultatu. Mimo wcześniejszego marudzenia najbardziej podoba mi się 5 render, fajnie "chrupie" tynk na ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endemi pomieszczenie ma w sumie 16 merów kwadratowych sofa to taki patent sofa na dzień w nocy łózko po rozłożeniu zabudowy ściany. Za oknem tak street view bo niestety musiało być zgodnie z tym co za oknem a jak mi przysłali zdjęcia to nie bardzo wiedziałem co mam z nimi zrobić :D. Na oknach po drodze były zasłony , żaluzje klient wybrał rzymskie rolety

Boris było trochę posta robione ale ogólnie całą tonacja tego projektu była tak trochę wyprana i tak udało misie przeforsować z klientem grafitowe ściany i wstawki drewniane bo założenie było ze ma być biało szaro bez drewna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie super!

 

jednak chciał bym znaleźć coś konstruktywnego, poczepiać się w pozytywnym sensie..

 

uj.1

 

-te cienie od ścianki z lewej na górnych szafkach ni do końca dobrze robią, trochę wyglądają jak region render

-coś nie tak z krawędzią blatu- wygląda jakby nie było frontowego fejsa

-kontakty bez dziur i bolca

-ten mały uchwyt nad kranem ma jakiś error- na ujęciu niżej renderuje sięnormalnie a tu jakiś taki czarny

-butelka szklana dziwna, uskok z lewej ma, nie pionowa jakaś..

-nieżyciowy ten stojak na butelkę oliwy i młynek do pieprzu/ soli- małe szanse na taką konstrukcję w prawdziwnym świecie

-odbicie nad drewnianą wnęką z talerzami/ słoikami też trochę dziwne- reszta frontów nie wydaje się aż tak odbijać, a to miejsce niby odbija ale tylko cień

 

uj.2

-to samo do frontu blatu- wyglada jakby brakowalo fejsa

-odrobinę dziwnie wygląda (chyba zawias) lodówki ale domyślam się że tak ma być

-ta gałka płyty indykcyjnej duża jakaś i wydaje się że szybko by się nagrzała od patelni?

-butelka dalej dziwnie ale mniej

 

uj.4

-trochę nie czaję działania tych spotlajtów- pewnie mają taką charakterystykę że świecą badziej w dół i od góry panele nie łapią światła.. a w 1/3 od dołu najbardziej.. ale małą odrobinę dziwnie to wygląda

-ręcznik odrobinę sztuczny

-grzejnik jest taki obły? ciężko powiedzieć czym jest jego powierzchnia- widać odbicie w miarę płaskie a kontur jest obły

 

uj.5

-słaba jakość widoku za oknem- nawet jak to street viewm to można naprawic w ps ewidentne błędy

-dysproporcja światła wewnątrz i na zewnątrz- jeśli nie ma oświetlenia wewn. to na zewnątrz zawsze lekko się przepali- chyba że przyjąłeś taką 'zrównoważoną' konwencję.. to ok

 

uj.6

-balans bieli

-przepalone krzesło mimo że światło raczej niajkie

-reflektorki niby świecą z nie świecą

 

uj.7

-dziwne te odbicia na szafie z lewej,

-nóżki łóżka strasznie rachityczne, mała szansa na niezłamanie

 

nie zrozum mnie źle- jeszcze raz podkreślam że czepiam się jak mogę w pozytywnym sensie- może coś z komentarzy się przyda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności