Skocz do zawartości

wideoanimacja - Przełamanie Aksjomatu


piopiowawa

Rekomendowane odpowiedzi

[video=youtube_share;GjcrZvhcIL0]

 

 

Cele i problematyka pracy:

1.Parafraza czasu jako kolejnego wymiaru który określa i determinuje położenie człowieka w spirali ewolucji.

2.Ograniczenie które poza ostatecznymi wyjątkami nie można wykroczyć, wideo ma za zadanie złamać deterministyczny dogmat, zaginając "płaskość" zamknięcia w paradoks otwarcia lub uwolnienia osobowości. Zapomnienie i kontenplacja sztuki -dostarcza chwilowego uwolnienia, poprzez symbolikę wulgarnej-banalności lub wręcz infantylności twórczej form krzeseł i zegarów.

Komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gratuluję...!!!... no to teraz na festiwale... jeszcze zdążysz na festiwal filmów amatorskich w Łapach... zgłoszenia do 20.11... ja wysłałem..:)... już 2 razy tam wygrałem....:)

 

nie jestem łasy na te dewocjonalne upominki, zresztą po chuj by mi to dało ? dobra spełniony twórczo po 20minutowym akcie twórczym idę na basen, enjoy a day ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... szkoda....!!!... bo zmotywowany.... zrobiłeś, ale już nie potrafisz się skonfrontować z rzeczywistością filmową "równą" Tobie....

wystarczyły Ci moje gratulacje... a mnie oceniasz na totalne dno.... no gratuluję kolejny raz....:))))... zasięgu świadomości...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe że gdybym wystękał kolejne wideo nie w 20 a 45 minut, to bym bardziej zasłużył na uczestnictwo na tych zlotach o których mówisz. Ale podejrzewam że na tym forum jest połowa ludzi którzy roznieśliby twórczo a zwłaszcza warsztatowo te twoje zloty jak gnój na widłach. Jednak z jakichś względów tego nie robią.

 

ps. o motywacji nie musisz mi prawić, bo nie wiesz czym się zajmuję na codzień, tłumaczyło ci już wielu żeby umieć odróżniać wystękanego kabanosa od czegoś wartościowego a co dopiero się tym chwalić.

Edytowane przez piopiowawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, uh przyjacielu - ogladac to bede kazdego poranka aby pozytywnie dzien zaczac. Dzieki!

 

Jesli chodzi o krytyke, to jedynie swiatlo za.. dobre. Nie nadaje sie na festiwale. Tam nie wiedza co to global illumanation i moga w konsternacji nie zakawlifikowac pracy do finalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrażliwym na dzieła dziękuję, niewrażliwcy...tym mniej tracą ;) , z mojej strony postaram się jeżeli jeszcze wena wróci i wniosę się na Łono Parysa oderwać się znowu ze spirali które mnie pęta i popełnić jeszcze jakąś sztukę ;)

Edytowane przez piopiowawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, już lepiej nic nie rób podobnego

 

Mam mieszane uczucia co do tego komentarza. Z jednej strony sie zgadzam - po opus magnum i perfekcji doskonalej, mozna tylko uczynic dzielo nizszych lotow - ale z drugiej strony, elity intelektualne (do ktorych naleze osobiscie) chca wiecej i wiecej!

 

Sam nie wiem co bym wolal, jednak wiem ze nastepne dzielo przyjme z radoscia! Schowam na te okazje troche parowek wieprzowych i butelke ruskiego szampana, rozsiade sie wygodnie na kanapie i rozpoczne uczte audio wizualna.

 

Ostatecznie skromnie i niesmialo prosze autora o wzbudzienie weny, jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby napisano -koniecznie rób i czyń więcej, nabrałbym podejrzeń ;) mogę zaproponować aby ten wątek stał się dla tych co chcą niniwą sztuki alternatywnej - kto chce niech wkleja swoją twórczość, skłoni to do dalszych rozważań, a być może nawet ktoś odważy się zgłosić na jakiś festiwal i zmierzyć z najlepszymi wteranami sztuki wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skore zachecasz, to wrzuce.

Jest to filmik ktory zrobilem jakas dekade temu, zaraz po przeczytaniu pierwszych trzech rozdzialu "3ds max for dummies".

Nawet opis dziela pasuje jak ulal: "Well it is just some kind of atristic animatio".

Wierz lub nie wierz ale sa tez krzesla.

Co do modeli uzytych, to zgodnie z artystycznym standardem, wszystkie kradzione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności