× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: mental ray EOL - to już koniec

sohcahtoa

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez Sebazx6r Zobacz posta
    Kupili bo się bali. Chaos group przetrwa V-ray padnie. Autodesk tez kupił Arnolad i tak padł Mental Ray. Zdaje sobie sprawę ze jest to produkt NVIDii, ale mimo wszystko był w większości produktów Autodesku. Pewnie płacili frycowe NVIDii. Ciekawe jak z IRAY'em będzie.
    Dla mnie mental ray nie był złym renderem a to co updateowali w nim niedawno było czymś czego nie mają obecne renderery. Składanie materiałów od zera warstwowo, a nie blendowanie pełnych materiałów ze wszystkimi refrakcjami refleksami etc. Chcesz sam diffuse masz sam diffuse etc... Pomimo ,że nie renereuje już od jakiegoś czasu wcześniej renderowałem w mentalu i po przesiadce na v-ray nie doznałem zachwytu. Nie wiem ,ale odnoszę wrażenie ,żę osoby które taki hejt robią na mentala ostatni raz miały z nim styczność 2005 xD podobnie jak osoby które twierdzą ,że w Maya nie da się modelować. V-ray był ch... zintegrowany z Mayą połowa nodów nie działała.

Pewnie przyszedł nowy zespół xD nie nie rozkimnił co do czego służy xD. Tak teoria spiskowa xD.
    Z vrayem i corona bylo calkiem inaczej, warto poszukac u zrodel jesli sa latwo dostepne: https://www.chaosgroup.com/blog/cg-g...rona-and-v-ray Gadaja tutaj cala godzine o tym czemu go kupili i co zrobia w przyszlosci.

Member
    Awatar Sebazx6r
    Podziękowania

Domyślnie

To oni mówią...

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sebazx6r Zobacz posta
    To oni mówią...

Nie wydaje mi się żeby vray padł tak łatwo. Ten renderer idzie z duchem czasu, niedawno stał się rendererem GPU a dzisiaj jest już hybrydowym. I patrząc na showreela z 2017 to... vray ma wzięcie: https://www.youtube.com/watch?v=DUlH5-JpFH0

Wątpię żeby klientów z tego reela interesowała corona.
    Ostatnio edytowane przez Rod ; 07-01-18 o 12:26

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Uprawnienia umieszczania postów