Skocz do zawartości

Studio fryzjerskie


pepepandziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chcę podzielić się moimi ostatnimi wizualizacjami i prosić o Wasz feedback. Autorem projektu jest Marquard Design.

 

Wizualizacje powstawały dość długo, z małymi przerwami. Programy to 3ds Max, V-ray i Photoshop.

 

0wSkRIu.jpg

 

22fa47W.jpg

 

HlLK71d.jpg

 

VOWpgyM.jpg

Edytowane przez pepepandziobak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kier#$. Wpasowanie architektoniczne na poziomie największych Januszów architektury.

Kompozycja nocna super, dzienna troche ma się wrażenie że wisi. Chyba światła z wnętrza na chodniku brakuje. Wiem, że to dzień ale przy takich oknach na pewno byłaby jakaś interakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim sąsiedzie jak ten z prawej, to ciężko mówić o wpasowaniu. Jednak jakby budynek linie zabudowy trzymał, dużo lepiej by to wyglądało.

 

Na nocnych bardzo fajnie wygląda ten podświetlony bluszcz. Na nocnym ujęciu od ulicy brakuje mi na piętrze zapalonych lamp. Jasno jest, a nic nie świeci, pod tym kątem już powinno być widać lampy.

 

Na drugim ujęciu, pani z tyłu chyba za duża jest, przy 3m kondygnacji parteru.

 

Obniżenie chodnika faktycznie wypada w połowie furtki sąsiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RGB masz racje, ale waruni zabudowy dostanie takie, ze wysokość, skos itp. musi być konsekwentna. Najważniejsze jednak będzie ustalenie odległości od granicy działki. To jest coś co narusza tam bardzo zasady zabudowy przestrzenej. Ale to sprawy dla urzędników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Nie miałem udziału w projektowaniu, ale w miejscu tej drewnianej części stoi jeszcze stara chatka o podobnych wymiarach i orientacji. Została tylko podniesiona o jedną kondygnację, więc historycznie jest to uzasadnione. A czy powinno się zachować ten układ, to inne pytanie.

 

RGB, racja we wszystkich uwagach, dzięki. Powinno być widać lampę, obniżenie chodnika powinno wypaść przed furtką i pani rzeczywiście jest za duża. Aż dziwię się trochę, że do tej pory tego nie zauważyłem.

 

Olaf, mówiąc, że dzienna wisi, masz na myśli to, że za mało się dzieje? Że jest zbyt monotonnie, stąd przydałoby się gdzieś trochę światła żeby dodać trochę dynamiki? Może rzeczywiście tam przy oknach na chodniku mogłoby być ciut jaśniej.

 

jeśli ktoś jest ciekawy, wygląda to tak:

https://www.google.se/maps/@52.9169456,22.5156244,3a,75y,44.18h,93.52t/data=!3m7!1e1!3m5!1sc52N0D9gkMWGeh5J9xWrNw!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dc52N0D9gkMWGeh5J9xWrNw%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D42.743076%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale w dziennych bym leciutko kontrast podciagnął.

 

Nie wiem jaki to dokładnie ciemny materiał na elewacji nocnej ostatniego obrazka, ale skoro stanowi tak dużą część kompozycji to możnaby ją nieco rozjaśnić albo nawet sztucznie dodać więcej refleksu dla tego nocnego nieba, teraz wszystko ginie w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności