Skocz do zawartości

Jaki render kupić?


brainster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu zastanawiam się jaki software kupić do renderingu.

Większość prac jakie będę renderować to różnego rodzaju wizualizacje produktowe a od czasu do czasu architektura z naciskiem na Exterior. Wiem, że w architekturze znaczną przewagę ma v-ray. Niestety to co mnie powstrzymuje przed jego kupnem to fakt , że muszę go kupić pod konkretny program np. 3ds maxa. W momencie gdy będę chciał pracować w innym programie, powiedzmy Modo to wcześniej kupiona wersja v-raya będzie bezużyteczna.

Obecnie jedyne co mi przychodzi do głowy to kupno Keyshota a w momencie gdy będę miał do renderowania wizualizacje architektoniczną to wykupienie abonamentu na jeden miesiąc w Corona render.

Co wy na to? Może macie jakieś inne, lepsze sugestie.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

właśnie widziałem kilka filmików o RedShift i muszę przyznać, że robi wrażenie i jest naprawdę szybki.

Pobrałem demo i chciałem przetestować ale niestety nie obsługuje mojej karty (AMD radeon HD 7000) wywala błąd braku CUDA, szkoda.

Na stronie producenta sprawdziłem wymagania i piszą, że minimum to NVidia GPU with CUDA compute capability 2.0 or higher. Pobrałem również demo Corona render aby zobaczyć co jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wasze podpowiedzi. Osobiscie zdecyduje sie na RedShift, dobra cena, mam w jednym 3ds maxa oraz Maya no i ta predkosc jest powalajaca. Co do wsprcia karty graficzej to i tak sie przymierzalem do wymiany. Dodatkowo przegladalem rozne prace na Artstation renderowane w RedShif i przyznam, że sa imponujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności