× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 38910111213
Pokaż wyniki od 121 do 128 z 128

Wątek: Blaza

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Cytat Zamieszczone przez intq49 Zobacz posta
    bliżej = większe, zwracaj na to uwagę.
    Hmmmm, w przypadku kiedy kolega Blaza ma perspektywę praktycznie jak rzut izometryczny ta uwaga jest bez sensu.
    "Martwienie się o uzyskanie efektu farby na płótnie gdy podstawy leżą to jak martwienie się, czy masz w samochodzie lusterka ustawione pod właściwym kątem gdy jedziesz autostradą pod prąd. Na wstecznym. I pisząc SMSy. Po pijaku." by EC

Teczka
    artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez takashmen Zobacz posta
    Hmmmm, w przypadku kiedy kolega Blaza ma perspektywę praktycznie jak rzut izometryczny ta uwaga jest bez sensu.
    Ale Blaza chyba docelowo chce rysować poprawnie w perspektywie, a nie robić rzuty izometryczne. Nawet jeżeli można pominąć ten skrót perspektywy w elipsie to na pewno ta z tyłu nie może być większa, a wydaje mi się że jest. Do tego będzie dużo bardziej spłaszczona. Chociaż ignorowanie, nawet małych zbiegów na tym etapie jest bez sensu, przecież po to ćwiczy żeby się nauczyć i to zrozumieć.

Na młotku to lepiej widać, więc biorę go na przykład.
    Jeżeli widzisz tak dużo zielonej "góry" to niebieska ściana będzie niższa, a różnica w wielkości pomiędzy przednia niebieską a tylną niewielka
    W drugim przypadku widzisz więcej niebieskiej ściany, a na zielonych większy zbieg, co za tym idzie różnica między wielkością przedniej i tylnej ściany się zwiększa.

Lepiej wrzucaj te przedmioty w większe figury, bo rączka młotka jest mocno kopnięta :)
    Może te rysunki nie są perfekcyjne, ale mam nadzieje że rozumiesz o co chodzi.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Member

Podziękowania

Domyślnie

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

podziwiam zapał. Boksy to by mi się jeszcze chciało - może. Ale koparki i czołgi to już nie mój poziom ;)
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

może wykorzystaj naturalny zapał do tworzenia formy?

widać, że funkcjonalne kompozycje brył przychodzą Ci z łatwością. to bardziej przyziemne niż postacie z eteru - może zagwarantować Ci pracę faktycznie przydatną ludziom. zamiast concept artem, mógłbyś zainteresować się wzornictwem użytkowym
    to tylko umysł, próbujący kupić więcej czasu

Member

Podziękowania

Domyślnie

Nie mam ostatnio za bardzo czasu na rysowanie jakiś czołgów albo koparek :( Wrzucę takie patyczaki które sobie rysuje.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Blaza ; 20-04-19 o 09:16

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 38910111213

Uprawnienia umieszczania postów