Skocz do zawartości

mała obudowa custom - render 8x GPU


duniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam obudowe mojego projektu

 

Akurat złozylem ją z zamiarem miningu na riserach x1/x16, ale mam tez risery na taśmach FPC x16/x16 z otworami (25$ sztuka) (wtedy płyte mozna dac na odwrot) np jakas supermicro lub asusa WS na 7 slotow

 

wysokosc 704mm

głebokosc 310mm

szerokosc 270mm

 

 

pojemnosc 58,9L(dla porownania fractal R5 - ma 56,9L)

 

Spokojnie pomiesci 2 zasilacze full ATX

 

Odstępy miedzy kartami niecale 5cm, oczywiscie mozna dac np 6-7 kart w wiekszych odstepach, akurat ja zrobilem otwory tylko po ten rozstaw, ale np w przyszlosci mozn by zrobic wiecej otworow pod rowne odstepy 5-6-7 kart itp)

 

 

materiał - alu pręty 10mm + 3mm dibond (miala być nierdzewka, ale zmieniła sie polityka cenowa w zakladzie ktorym ciąłem laserowo i zeby sie oplacalo w miare musialbym 20 sztuk zamowic, dodatkowo plusem dibondu bylo to ze gosc mi robi na poczekaniu od ręki

 

 

tn_img_4779jlp04.jpg

 

 

tn_img_4774knqp5.jpg

 

tn_img_4774knqp5.jpg

 

tn_img_4776k1qjp.jpg

 

tn_img_477752o8e.jpg

 

tn_img_4780wgpew.jpg

 

 

Co sądzicie?

 

oczywiscie boki i tylny panel tez bedzie w swoim czasie, jak narazie potrzebowalem na szybko i zrobilem tylko dol gore i front

Edytowane przez duniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda ładnie, miejsca otwarte będziesz zakrywać blachą/plexi(dla "wyglądu") ?

 

Liczę że zapełnisz tą skrzynkę i pokażesz jak całość wygląda.

 

 

W wolnej chwili zrobie oczywiscie panele boczne i tylny tez, na te chwile zrobilem jak na foto bo potrzebowałem do koparek.

Wyszlo drozej niz stelaże z allegro, ale za to mam mocowane risery i mniejszy rozmiar, płyte tez bardzo łatwo wymienic w razie czego.

 

Do tego zawsze mozna wykorzystac obudowe wlasnie do RENDER GPU PC, albo nawet na zwykly z chłodzeniem wodnym

 

Gorny panel jest z otworami poniewaz jest to przystosowanie pod moje potrzeby, srubki tez są "zwykłe" zamiast ładnych imbusów, ale to wszsytko szczegóły i do ogarnięcia.

 

Na te chwile jest wypełniona, ale montowalem na szybko zeby tylko chodziło.

 

Przedni prostokątny otwor zostawiłem na LCD 7" touch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30litrowa buda -wymiary ~ 30x25x40cm - dla porowniania fractal define mini C (matx) ma 40L

 

specs:

i5 7500 (wiem ze celeron ma byc, ale taki set kupilem, nie chcialo mi sie wyciagac, potem moze zmienie)

8gb ram

msi b250m pro-vd + 2x pci-e expander 4x riserUSB

660W seasonic platinum

kustom kabel 2x (EPS 8pin @ 4x riser) - zlutowane (przez jeden leci jakiess 220W i wiązka jest lekko ciepła ale to pewnie od kart bije ciepło, bo pradowo lekko daje rade - wg spec (jedna para czyli +12V i GND powinno lekko 75W leciec) tu mam okolo 57W

3x 120mm corsair 0,25A fan (@ 5V) ciche (wiadomo mozna by dac lepsze ale spałem przy tym dzisiaj (50cm od glowy i praktycznie nie slychac - z 1m to juz dead silent)

(7x 1050ti kalmx + 1x zotac 1050ti - mam 8 kalmxow ale chyba mam uszkodzony riser bo wpiecie kalmx lub stormx karty powoduje piszczenie risera i koparka nie bootuje - wpinam zotaca i dziala) wiec narazie tak zostawiam

 

pobor ze sciany 470W @ mining ETH

 

wiem co powiecie - PIEKARNIK - CIEPŁO UNOSI SIE DO GÓRY, MAŁE PRZESTRZENIE MIEDZY KARTAMI - moze i tak ale dziala i jest cicho - mimo ze nie bralem pod uwage glosnosci ;)

 

temp 50/50/55/55/65/55/50/50*C (te 65 to karta gdzies w srodku w martwym polu wentyli - chyba) (wtedy jeszcze nie mialem przednich wentyli)

 

 

 

 

 

10lsjv.jpg 21ws6t.jpg 30zsmg.jpg 4cas1i.jpg 5x9sqa.jpg 6sls68.jpg 7g7s6g.jpg

 

 

tn_kab18nspf.jpg tn_lcdkbslg.jpg

 

tn_lp2m2sfa.jpg

tn_lp1vysd5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności