Skocz do zawartości

Total War: Three Kingdoms - cinematic od Platige Image


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chce byc tym malkontentem co to ciagle narzeka na PI, bo zawsze im kibicuje, ale jakos nie porwal mnie ten cinematik. Ja bym powiedzial ze robota wykonana poprawnie. Ani zle, ani jakos super. Nie wiem jaki mieliscie wplyw na scenariusz. Ale ogolnie ladnie sie prezentuje, zwlaszcza te przejscia z 2d do 3d bardzo udane, za to najbardziej kuleja animacje, dosc drewniane. Niemniej ciesze sie ze rodzime studio robi robote dla takich klientow i do takich tytulow. Gratulacje i trzymam kciuki za dalsze produkcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny i sexy trailer. W Total Warach zawsze lubilem motyw odnoszenia się w stylistyce artu do danej kultury i sztuki regionu szkoda, ze od tego odeszli. Widac, ze robione pod zachodniego widza. Kwitnaca wiśnia jest akurat symbolem Japoni, ale co tam, miecze, azjaci to pasuje ;p ważne, że miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj hahaha nie odróżniasz płatków brzoskwini od wiśni? :D

 

co do feedbacku - troche mi rzuciło sie w oczy, ze pochodnie płona takim samym silnym ogniem ale to jedyna rzecz, ktora zwraca uwage na minus. Dobrze MaxymilianMax pisze - kamera zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RycerzZenady: A to przepraszam zwracam honor, nie wiedziałem. Po prostu zarezerwowałem sobie ta symbolikę dla Japoni :p

[video=youtube;rw8gYY3_7-U]

A to się można naciąć. No to dzięki za info, lepiej teraz na to patrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli pomniejsze studia tworzą np. zbroje, lub całe postacie i przedmioty dostosowując je do oczekiwania twórców animacji?

Coś jak firmy samochodowe, które zamawiają podzespoły u innych producentów?

 

Mam na myśli to, że jest sporo assetów z samej gry (również pliki źródłowe - sculpty, substance), zaadaptowanych później do animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności