Skocz do zawartości

Postać 3D: Elizabeth


keid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pracuj nad anatomią. Jest tu kilka znaczących problemów anatomicznych. Pierwszy najbardziej rzucający się w oczy to zbyt wysunięta szczęka z maxillą wzgędem czoła, oczu, ogólnej osi głowy. Robi to bardzo nienaturalny plastusiowy efekt. Obojczyki do poprawy i ogólnie połączenie szyi z ramionami. Te braki powodują że szyja wydaje się być strasznie masywna do tej delikatnej twarzy.

 

Fryzura, tutaj akurat bym nie krytykował za bardzo, bo to jest kwestia fantazji. Radził bym jednak dokładnie przestudiować linie wzrostu włosów oraz style różnych fryzur. Jeśli będziesz miał mocne podstawy to potem nawet bardzo fantazyjne fryzury będą wyglądały o kilka stopni realniej. Na ten moment nie jest dobrze. Nie jest to kwestia renderu samych włosów a raczej nierealnej ich dlugości w specyficznych strefach. Baki, skronie najbardziej rzucają się w oczy.

 

[ATTACH=CONFIG]104703[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O włosach to trochę sam wiedziałem, nie jestem zadowolony gównie z gęstości/grubości na skroni.

Co do anatomii to wydawało mi się, że jest ok. Najwyraźniej za bardzo mi się opatrzyło i nie wychwyciłem tego o czym piszesz. Sam nie wiem.

Praca musiała powstać najwyraźniej za szybko i szkoda, że nie miałem okazji tego poprawić.

 

Dzięki za krytykę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności