Skocz do zawartości

Haraszo


Haraszo

Rekomendowane odpowiedzi

MBQG3gPyo89qCześć max3d,

 

Najbardziej merytoryczne forum jaki znam. Na początek dwie pierwsze martwe w moim życiu, heh ;)

 

M7jjnXi.jpg

 

 

 

kSIppKz.jpg

 

P.S. Ok, rogi w drugiej odpuściłem i po nałożeniu koloru bazowego pojechałem jakimś pędzlem z fakturą...

 

 

Tutaj refki: https://drawinglics.com/view/444039/best-25-still-life-ideas-on-pinterest-still-life-photography-this-still-life-image-has-an-organic-form-to-it-due-to-the-shapes-of-the-grapes-and-the-pear-next-to-the-pitcher-the-pear-is-irregularly-round-with-bumps.jpg

 

 

http://antlershornsandskulls.co.uk/wp-content/uploads/2015/07/LUC_4805.jpg

 

 

 

yo89q

Edytowane przez Haraszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć. Niezły start. Fajnie wygląda ta czarno biała martwa. I ta kolorowa też. Trzaskaj tak dalej a któregoś dnia ludzie będą tak podjarani że stawiać będą ci bigosy gdziekolwiek się pojawisz.

Edytowane przez JonJoan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YDiD6yn.jpg

 

Myśl bardziej przestrzennie, szczególnie jak chodzi o taki leżący materiał bo teraz trochę jak glut wygląda. Fajnie by było pokazać, że to jakas forma 3D jest. Poza tym elipsy - nie mają "dziubków" po bokach :)

 

Unikałbym też dropowania kolorów ze zdjęcia - niewiele się tak rozwijasz jeśli chodzi o kolor/walor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc i korektę, do wszystkich uwag się zastosuje. To moja pierwsza bardziej skomplikowana martwa, wiec nie potrafię jeszcze oddać dokładnie poszczególnych materiałów. Nie powiem - przy tej chuście? poległem, dlatego tylko tak zarysowałem jej kształt.

 

Masz racje z tym kolorem, unikam tego.

 

Jak jeszcze masz kilka słów dla początkującego jeśli chodzi o studium martwej, to pisz śmiało. Widziałem Twoją w teczce, bardzo mi się podobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności