Skocz do zawartości

Postać 3D: Toon Vampirella


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wow, w eevee? Jak to się ma?

 

Co do packi to bardzo fajna:) Fajne włoski i buźka.

Jedyne co mnie tutaj boli to proporcje, zwłaszcza nogi długie jak u żyrafy.

Wolał bym chyba bardziej zrównoważone proporcje. Zwróć uwagę jakich proporcji używa autorka w swoich innych postaciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna, ale 2/3 postaci to nogi.

 

Zobacz jakie proporcje prezentuje autorka konceptu

https://www.google.pl/search?q=Shane+Glines&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF3r-A3P_YAhUB2CwKHTNsAUYQ_AUICigB&biw=1195&bih=712

 

A to, że to cartoon nie znaczy, że wszystko można wybaczyć. Vampirella ma być seksowna, a tutaj seksowna jest tylko w widoku z przodu. Kiedy widać już długość nóg to robi się trochę pokracznie.

Myślę, że warto zwracać na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz przecież to cartoon. Fajna praca.
Dzięki

 

Wow, w eevee? Jak to się ma?

 

Co do packi to bardzo fajna:) Fajne włoski i buźka.

Jedyne co mnie tutaj boli to proporcje, zwłaszcza nogi długie jak u żyrafy.

Wolał bym chyba bardziej zrównoważone proporcje. Zwróć uwagę jakich proporcji używa autorka w swoich innych postaciach.

Dzięki, co do proporcji to z jednej strony się z tobą zgadzam, a z drugiej jakoś mi pasują takie przegięte proporcje akurat w tym konkretnym przypadku, być może za bardzo się zapatrzyłem na front view.

 

Jeśli chodzi o render i Blendera to musze powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony blenderem i eevee, główny powód dla którego się na to zdecydowałem to że nie muszę czekać na podgląd od razu widać jak będzie wyglądać finalny render po prostu mam słabego kompa ;) Wiadomo ze jest to wszystko w fazie rozwojowej więc brakuje pewnych rzeczy mi osobiście najbardziej obsługi SDS wszystko trzeba freezowac ale sss wygląda całkiem przyzwoicie zero noisa i nie trzeba czekać, czasem są problemy ze oświetleniem i cieniami ale da się to rozwiązać zwiększając rozdzielczość "shadow maps" wiem że nie było to tworzone z myślą o finalnych renderach ale bardziej jako viewport do pbr, no zobaczymy co im z tego wyjdzie jak na razie wygląda bardzo obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności