Skocz do zawartości

Dział fotografia


Bary

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

'ps. jeżeli jest "Udźwiękowienie" (szeroko rozumiane), to dlaczego fotografia nie miałaby zawitać na forum?'

Dzial 2d od zawsze przeznaczony min. dla fotografii.

 

'Można stworzyć wątek "Foto" w dziale 2D'

mozna by zrobic w 2d watki: 'rysunek', 'malarstwo', 'grafiti'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dr Ug, tym razem przetrollowałeś. to było inteligentne, ale zbyt elysianowe.

 

greg: to już dr Ug powiedział kiedyś, po co powtarzać ten sam błąd dwa razy?

 

A poezja i opowiadania musowo! Ja od razu chciałbym dział "mCh" i "dr Ug", abyśmy mogli trollować dowoli!

 

bigle: ja już zamieściłem, w wolnych dyskusjach. prawda, że dobrze się maskuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chcem dzial z amatorskimi filmami erotycznymi ludzie no bez przesady jest mnustwo for o tematyce fotografi trzeba sie tylko zarejestrowac i smigac fotki bo sie lekki balagan na maxie zrobi, grafa to nie fotografia a moze sie myle ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ten serwis i to forum NIE JEST stworzone dla fotografii i nic mi jak dotąd nie wiadomo żeby miał takim się stać?! Więc proszę nie zamieszczać zdjęć w dziale 2d - wyjątkiem będą zdjęcia obrazów / grafik stworzone techniką tradycyjną, jeśli nie mogą zostać zeskanowane oraz zdjęcia wykorzystane i przetworzone np. w watku o Fotomontażu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak by wam taki dział przeszkadzał? Nikt nie każe przeceż tam wchodzić chyba.

 

nio ;) wiecej przewijania w "nowych postach" ;)

 

a trak serio to jesli powstanie ten dzial to ja chce watek o Panienkach i seksie ;)

 

Dzial Sex , Drug(?!)s & rock&roll ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obejrzyjcie se te fora o fotografii. Jak zamieścisz zdjęcie to ci ludzie napiszą, że jest fajne i jest fajne :-), albo, że jest do kitu. No to nic tylko zamieszczać. Tak to nikt się niczego nigdy nie nauczy. Choć rozumiem też tych co mówią, że to forum o grafie. Z drugiej strony dobre fotki mogą się przydać jako teksturka. A takie plfoto pozwala na zamieszczanie zdjęć 680x600 JPEG max size 125kB

A propos to jakie fora (dobre!) o fotografii proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: 'grafa to nie fotografia'

 

Z definicji grafika to dzielo ktore moze byc w wielu egzemplarzach, nie ma w grafice czegos takiego jak 'oryginal' i 'kopia' jesli juz to 'matryca' (lub np. klisza) - fotografia jak najbardziej pod ta definicje podchodzi.

 

'Póki co ten serwis i to forum NIE JEST stworzone dla fotografii i nic mi jak dotąd nie wiadomo żeby miał takim się stać?! Więc proszę nie zamieszczać zdjęć w dziale 2d - wyjątkiem będą zdjęcia obrazów / grafik stworzone techniką tradycyjną, jeśli nie mogą zostać zeskanowane oraz zdjęcia wykorzystane i przetworzone np. w watku o Fotomontażu itp.'

 

Mareg - jak narazie zalewu fotografii niema i czemu traktujesz ja jakoczy 'niegrafike'?

cytat z zasad w 'galerii 2d': 'Dział 2d to dział w którym możesz zamieszczać prace nie będące 3d, i te które nie sa grafiką webową; zarówno w technikach tradycyjnych, jak i cyfrowych. Poza tym można wymieniać informacje i dyskutować o tematach związanych z 2d.'

- niewyklucza to fotek zwanych artystycznymi, oczywiscie nie jest to dzial na fotki rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigle: no niby tak, ale to znowu wiązałoby się z ustanowieniem jakichś kryteriów dot. treści, wartości artystycznej itd. bo ile trzeba (nikomu nie ubliżając) żeby ludzie zaczeli "wystawiać" swoje: "kotki", "pstrotki", "listki", "kwiatki", "pszczółki", duperelki o WARTOŚCI ALBUMOWEJ. Obecnie wiesz jak jest - przeciętny Kowalski kupuje cyfraka i zaczyna pstrykać co popadnie myśląc, że już jest wielkim fotografem i wrzuca ten swój "dorobek" gdzie popadnie spodziewając się najwyższych pochwał! Wystarczy spojżeć jaki śmietnik zrobił się z PLFOTO - to już niemal klon "fotka.pl" - tylko dlatego, że przecież KAŻDY MOŻE...

Dlatego uważam, że pokazywanie fotografii jako "fotografii" to nie tutaj.

 

Hmm wykorzystywanie zdjęć jako textur - no proszę! Ale o prawach autorskich to już nie pamiętamy? Bo po co? jotpeg to jotpeg...

 

Jestem przeciw...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG galeryjka 2d jest pelna za przeproszeniem szitowych rysunkow i malowanek, myslisz ze zdiecia pogorsza sytuacje, trzeba pisac regulaminy wytyczajace ich wartosc artystyczna?? niesadze, zalewu tez bym sie niebal, jak dotad go niema.

 

Edit: W zyciu bym niewpadl na pomysl cenzurowania grafiki wzgledem techniki wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności