Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Szukam Stażu

Member

Podziękowania

Domyślnie Szukam Stażu

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam. Jestem Szajerski Mateusz, miejsce zamieszkania: Warszawa,Szukam Stażu z możliwością stałego zatrudnienia na przyszłość,stanowisko: wszystko zależy od wykonywanych zadań, rozważe każde,Płace na początek bardziej przykładam uwage na zdobywanie doświadczenia, ale żebym chociaż na komunikacje miał,Portfolio: link niżej, CV moge dosłać mailowo dla zainteresowanych,Zapewniam sumieność i zaangażowanie. Bardzo mi zależy na rozwoju i w przyszłości podjęcie nauki w kierunku animacji i GameDev, ale nie tylko. Wszystko zależy od firmy. Portfolio: https://www.artstation.com/szajer19 e-mail: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez szajer19 ; 11-03-18 o 13:13

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

jak pojdziesz na rozmowe z takim portfolio to Ci wielcy znawcy ludzkiej psychiki czyli drwale z dlugo brodo, ubrani w spodenki w rurki i trzymajacy kubek goracej kawy + pani psycholok a'la kurwej szatan odpowiedza, ze... nie ma tam ani animacji, ani gamedevu. Tak wiec, nie dawaj satysfakcji byle malpOM i fraglesOM tylko przysiadz nad animacja i gamedevem i... tylko takie portfolio pokazuj.
    Kiedys mnie takie pizdusie dorwaly w bodajze City Inter... zadajac mi glebokie pytania, gdzie sie k..wa widze za dwa lata i czy zamierzam rodzine zakladac. Na szczescie nie pytali ile razy dziennie sram.
    Teraz to bym im f..ta pokazal i wyszedl :-)

ps. nie no zartowalem, ze bym wyszedl... pomieszalbym im kawe f..tem i wyszedl...
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 12-02-18 o 23:44
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation
    Na fronta! 1 użytkownik(ów) Do rekomendacji

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Rozłóż Weapons na kilka grafik albo w tytule wpisz liczbe. Topór nie zachęca do kliknięcia i oglądania jego szczegółów wiec osoba ogladajacca Twoje folio moze nie wiedzieć, ze jest tam spora liczba przykładów.
    W rzeczach low poly dołącz przykład siatek - na pewno kazdy wolałby przed rozmową zobaczyć jak optymalizujesz poligony.
    Powodzenia.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Uprawnienia umieszczania postów