Skocz do zawartości

Spotkania z twórcami: Michał Skrzypiec


adek

Rekomendowane odpowiedzi

WIT wraz z Polska Grafika Cyfrowa zaprasza na kolejną odsłonę z cyklu #SpotkaniaZTwórcami.

Nasz gość to Michal Skrzypiec, który w Platige Image pełni funkcję Head of Animation i od 12 lat jest związany z tą polską firmą specjalizującą się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych dla świata reklamy, filmu, sztuki, edukacji i rozrywki.

 

Pełna treść: Spotkania z twórcami: Michał Skrzypiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hey,

Mam pytanie. Czy będzie stream na żywo na kanale YT WIT-u? Czy pojawi się dopiero później?

@ArturPaprocki Czy możliwy jest reupload materiału "Spotkania z Twórcami - zespół postprodukcyjny Ares", bo YT pokazuje, że Fox to zablokował :/ Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dzięki Michał za sporą dawkę informacji. Dzięki za liczne przybycie. Zgłosiło się prawie 190 osób a salę mieliśmy na prawię setkę. Dzięki za zainteresowanie i przepraszamy za brak miejsc. Następnym razem postaramy się o większę miejsce. Znów nie dopilnowałem gościa i przeciagneliśmy prawie o godzinę.

 

@blazerbobek Spotkanie będzie zmontowane jako klip w ciagu 10 dni.

Spotkanie z zespołem ARES zablokowało na roszczenie z strony FOXa. Pracuję nad odblokowaniem ale algorytm YT jest bezlitosny a odopowiedzi na oficjalne sprostowania ciągną się w nieskończoność.

Mam nadzieje że się uda odblokować choć skożystam z okazji i namówię na osobiste uczestnictwo na spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności