Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Modelowanie opakowania papierowego plisa

Member

Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    To jeszcze kiepska jakość jest... Ale zerknę jeszcze na bumpa bardziej. A co byś zmienił w oświetleniu ? Z tym mam chyba największy problem zawsze :-/ Chyba najmniej mi to wychodzi ze wszystkiego...

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

najszybciej będzie jakas scene z fajnego tutoriala sciagnac i podmienic produkt. Ogolnie jasnosc i rozlozenie temperatur. Nic co dałbym rade opisac na szybko.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Aha...ok. Spróbuję się odnieść do tego po akceptacji wstępnej projektu. Dzięki za porady. Dam efekt końcowy...na moje możliwości ;)

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

potrzebujesz kontrastu przyjacielu, nie prezentuj beżowego przedmiotu na beżowym tle. oświetlenie powinno bardziej podkreślać bryłę i fakturę

https://www.google.pl/search?q=produ...w=1366&bih=637

https://www.google.pl/search?q=studi...w=1366&bih=637
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

Super, dzięki ! Popracuję dzisiaj nad tym :)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Chodziło może o coś takiego ? ;)

Jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi.
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lesny_dwor_mydelko_3.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	85.4 KB
ID:	104797  

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Chodziło o wieksze zróżnicowanie. Dałem tylko barwy światła ale inne aspekty mozesz tez podciagnac. Na pewno jest gdzies jakies video i korektach foto na potrzeby reklamy.

https://ibb.co/n8XtLn
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Srebrna Galeria
    Awatar polka dot
    Podziękowania

Domyślnie

obejrzyj może te tutoriale, spróbuj wydedukować o co nam z Olafem chodzi, bo póki co błądzisz po omacku. próbuj dalej!

https://www.youtube.com/watch?v=HrHOP_RQrcE

https://www.youtube.com/watch?v=7OnjsMz8g3M

jeśli to Twoje komercyjne zlecenie, spróbuj zaprezentować produkt w kontekście, w jakim będzie używany. w drugim linku gość rozkłada krople na puszce coli, Ty możesz spróbować np. pokazać estetyczną kompozycję rozpakowanego i opartego o nie zapakowanego mydła, na ciemnej połyskliwej powierzchni, jak blat łazienkowy. dodane krople na blacie lub mydle dodadzą realizmu, ale najważniejsze jest oświetlenie - tutoriale, studio foto i szkice Olafa to nic więcej, jak tylko symulacja estetycznej kombinacji światła naturalnego i sztucznego - wyobraź sobie, że Twój wirtualny blat znajduje się w pobliżu okna łazienki (chłodne, rozproszone) i lampki np. na lustrze (ciepłe, kierunkowe). nie przegnij z różnicą temperatur, chodzi tu bardziej o kontrasty tonalne jasne/ciemne. oko ludzkie lepiej czyta bryłę, kiedy ta jest oświetlona z dwóch przeciwnych kierunków, dlatego w studio rzuca się zazwyczaj rozproszone od frontu/boku i ostre kierunkowe od tyłu dla podkreślenia konturów. robisz wirtualny obiekt na ekranie komputera, zadbaj o kontekst, jeśli chcesz rzeczywistego odbioru
    wszystko jest tobą. jak zamierzasz się traktować?

Member

Podziękowania

Domyślnie

No to widzę, że jeszcze sporo nauki przede mną. Ale dziękuję za podpowiedzi. Popatrzę na tutoriale i spróbuję ogarnąć temat. Wiem, że najważniejsza w wizualizacji jest gra świateł by wyglądało to jak najbardziej naturalnie a niestety z tym mam jeszcze problem. Fajnie, że dzięki takim projektom i dyskusjom można ukierunkować swoje braki i podszlifowac umiejętności ;-)

Member

Podziękowania

Domyślnie

Hej !!!

Wyszło mi ostatecznie coś takiego, wziąłem sobie Wasze porady pod uwagę i o to końcowy efekt, już w dobrej rozdzielczości. O to mniej więcej Wam chodziło ? Faktycznie...zabawa barwą i ustawieniem światła daje spore różnice...
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lesny_dwor_mydelko_3.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	231.3 KB
ID:	104804   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lesny_dwor_mydelka_razem.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	256.5 KB
ID:	104803  

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów