× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Biurko do pracy na stojąco

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    stormwind, dzięki za pomysł odnośnie kupienia ramy i dodania do tego blatu. Warte rozważenia, ale tak jak potem napisał Imperator będę skłaniał się ku elektrycznemu rozwiązaniu.

Imperator, ciekawa sprawa z tym co podałeś, bo akurat dzwoniłem dzisiaj do pewnego stolarza z mojej okolicy, którego mi znajomi polecili i wydaje mi się, że on korzysta właśnie z rozwiązań tej firmy. Ogólnie na początku myślałem, że stolarz to będzie najdroższe rozwiązanie, a po rozmowie telefonicznej wyszło, że będzie to chyba najtańsza opcja i najbardziej dostosowana do tego na czy mi zależy. Tak więc pewnie zdecyduję się na to rozwiązanie

Been Through the Mill
    Awatar Nezumi
    Podziękowania

Domyślnie

Po pierwsze i najwazniejsze - szybkiego powrotu do zdrowia

Ogolny komentarz - rozbrajajace sa te nowoczesne rozwiazania starajace sie wynalezc kolo na nowo. Potrzebowali wielu lat i badan zeby odkryc ze wielogodzinne stanie nie jest takie znowu dobre? Mogli sie zapytac osob ktore pracowaly w sklepie "za lada" jakie to swietne jest tak stac calymi dniami. Zylaki, ogolne problemy z nogami, bole plecow... Ale nie - nowoczesny swiat musi na nowo dokonac badan i odkryc to co bylo wiadome od lat. Nie wiem czy smiac sie czy plakac jak widze tych "naukowcow" czasami.
    “There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.”
    ― Ernest Hemingway

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Araiel na tej stronie ze stelażem możesz też kupić od razu blat w dowolnych rozmiarach tylko do nich napisz bo na stronie mają rozmiary standardowe do wyboru, potem kupujesz kilak śrub w castoramie za 40gr i już masz biurko i zrobione Ja jeszcze sobie kupiłem od nich mały blacik, aluminiowe stópki z allegro i zrobiłem podstawkę pod monitory i przy okazji miejsce na ituoasa i jakieś graty. Mogłem kupić nogę mocowaną na brzegu biurka ale to bardziej by zachwiało konstrukcją bo jednak jak się te prawie 20 kg postawi na jednym brzegu to na stabilności straci trochę więcej niż moja piękna konstrukcja :P

zdjęcie jeszcze z momentu worki in progress wiec kable się walają, nie ma drugiego głośnika i tak trochę nie za ładnie jeszcze to wygląda :P moniotry 2x 27 a blat jeśli dobrze pamiętam wziąłem 160x70 teraz wziąłbym większy bo mi się dziewczyna na niego z laptopem pcha mimo, że ma swoje, trochę mniejsze biurko zaraz obok mojego

Ja sobie jeszcze listwę zasilającą i kable poprzyczepiałem od spodu biurka za pomocą kilku uchwyków na opaski zaciskowe i drutami wiązałkowymi, kurz sięnie zbiera a koty komputera nie wyłączają i kalbli nie targają Do tego wszelakie wtyczki do ładowania telefonu, tabletu, słuchawek itd przymocowałem na brzegu biurka samoprzylepnymi organizerami na kable za 4zł (6 szt)

Nezumi - wielogodzinne stanie wiadomo że jest niezdrowe ale wielogodzinne siedzenie nawet bardziej choć tak nie męczy, ale jak sobie staniesz dwa razy na dzień przed takim biurkiem po 20 min to na pewno Ci sienie pogorszy
    Ostatnio edytowane przez Imperator ; 13-03-18 o 21:18

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Nezumi, dzięki - mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej z tym wszystkim uporać

Imperator, zdecyduję się właśnie chyba na takie rozwiązanie, że sam kupię stelaż + blat i sobie to zmontuję. Tylko nie wiem czy teraz, czy "trochę" później, bo akurat dostałem dość szybko termin przyjęcia do szpitala, więc może być ciężko wyrobić się przed planowaną operacją.

Ps. Jak już wszystko będę mieć u siebie, to dam znać jak się biurko sprawuje

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Wracam po długiej nieobecności Udało mi się też skompletować wszystkie meble, tak więc mogę już normalnie pracować po operacji i pobycie w szpitalu. Poniżej wrzucam fotkę jak to u mnie wygląda (stelaż i blat zamówione z miejsca, które polecił Imperator ).

Member
    Awatar Imperator
    Podziękowania

Domyślnie

Fajne miejsce pracy aż chce się pracować

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

Wygląda na naprawdę fajne studio. Powodzenia w rekonwalescencji.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wracaj do zdrowia! Kozackie miejsce

Powodzenia!

Member
    Awatar Araiel
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki chłopaki Przy dobrze ogarniętym miejscu do pracy aż nabrałem większych chęci do tworzenia A ze zdrowiem też mam nadzieję, że w końcu będę mieć już spokój, bo ogólnie miesiąc mnie w tym szpitalu trzymali - przy czym dwa razy byłem na stole operacyjnym i straszyli kolejnym razem, ale na szczęście udało się tego uniknąć i na razie wszystko wygląda co raz lepiej. Tak więc ruszam w nadchodzącym tygodniu z aktualizacją teczki na forum

Member

Podziękowania

Domyślnie

@Imperator Mam zamiar kupić ten sam stelaż STE-01T (mam już blat 180x80), jest to najtańsza opcja jaką znalazłem.
    Mam do ciebie kilka pytań: czy biurko ciągle działa? ile razy dziennie nim jeździsz? ile masz wzrostu i czy wysokość do stania jest odpowiednia (większość biurek ma zakres do 125 a tutaj tylko 115)?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów