Skocz do zawartości

Program do projektowania wnętrz / mebli


mghy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,nie wiem czy to odpowiedni dział ani nawet czy to odpowiednie forum :) ale potrzebuję pomocy, a wy znacie się na projektowaniu i ogólnie szeroko pojętej grafice.Mam mały zakład stolarski i doszedłem do momentu, że muszę nauczyć się porządnie projektować: 1. wnętrza dla klientów, ( rzuty 2d + wizualizacje ) którzy do nas przychodzą, ponieważ chcemy zająć się tematem dość kompleksowo i obsługiwać klientów od a do z. 2. pojedyncze meble, które mogłyby być wrzucone do sklepu internetowego przed wyprodukowaniem ich w rzeczywistości.Póki co,, projektuje " w programie pro100 ale rendery z tego programu wołają o pomstę do nieba i można je potraktować tylko jako podgląd tego co ma gdzie stać. Zacząłem się powoli uczyć sketchup'a z vrayem i powiedzmy, że podstawy już znam.A teraz do was pytanie czy idę dobrą drogą ( sketchup ), czy rendery z vraya są ok? czy może wybrać archicad + artlantis czy może jeszcze coś innego.Nie powiem, że znaczenia nie ma też cena programu ( nauczyć się mogę na piracie albo trialu ale jednak kiedy zacząłbym brać za to pieniądze to jednak wolałbym kupić ten program ) jednak z drugiej strony wydaje mi się ( pewnie część z was mnie zbluzga ), że fotowizualizacje wnętrz dochodzą już chyba do takiego poziomu, że nie wiem co można by poprawić w tych programach więc rozważyłbym nawet zakup takiego archicada jeśli miałby mi on starczyć na parę ładnych lat i byłby do tego najlepszy. pozdrawiam Ps. nie wiem czemu ale kompletnie rozjechało mi się formatowanie tekstu i nie mogę tego naprawić. Przepraszam

Edytowane przez mghy
formatowanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności