Skocz do zawartości

[Portret] Jerzy Urabn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki,

wyszlo nie znośnie tylko zajebiście, podoba mi się oświetlenie
Wiesz Hubert im głużej przy czymś siedzisz to stany emocjonalne się wahają od zahwytu po depresje ;). Chciałem jeszcze ciuchy poprawić ale już zostawiłem.
Co stoi za umieszczeniem jegomościa a stołku? Zdradzisz tajemnicę? :D
Przeglądając referencje zacząłem oglądać filmy by mieć jednolitość wiekową. To jest zadziwiające jak ludzie się różnią w pewnym wieku. Pierwotnie miał to być tylko bust w Zbrushu. I dotarłem do jednego z jego filmów jak na wieść o wygraniu sondaży Urban postanawia się powiesić. Co prawda stołka nie było ale warto chyba z czegoś zeskoczyć. Tak więc inspiracją był filmik pana Urbana "Bardzo się ciesze , że PiS wygrał w sondażach." Film z 2012roku. Użytkownik YouTube: Tygodnik Nie - "Niech żyje PiS"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, fajnie oświetlona i teksturowana. Ale niestety, chociaż poznaje Urbana to jednak nie jest wystarczająco podobny. Trochę- TROCHĘ ;) bardziej karykatura niż podobieństwo. W sumie trudno określić też jego wiek tutaj bo jego gęba strasznie się zmieniała przez lata - tutaj 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąt kamery zmiana w mimice. Wszystko wpływa na to jak to wygląda. Fryz tez... Okulary brak okularów mina. Niby dużo jest referencji a koniec końców i tak nie byłem zadowolony. Wystarczy wpisać w google by dostać jobla.Światło tez robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności