Skocz do zawartości

Substance Pack - Indie - licencja steam


m4sta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zastanawiam się nad zakupem poprzez steam pakietu Substance Pack - Indie - zestawu trzech programów: Substane Painter, Bitmap to Material 3 i Substance Designer. Wiem, że zasady działania licencji są opisane, jednak wolałbym potwierdzić, czy dobrze je zrozumiałem.1. Po roku czasu korzystania, tracę możliwość pobierania aktualizacji, ale nadal mam prawo korzystania z oprogramowania permanentnie.2. Jeśli po roku od zakupu, wpłacę ~$49, zyskuję dożywotnie prawo do korzystania z oprogramowania PLUS dożywotnie prawo do korzystania z aktualizacji.Proszę bardzo o poprawienie mnie, jeśli się mylę.DziękiPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie chce się wtrącać ale czy warto to kupować na steamie? Cena nie jest wcale szałowa vs to co jest na strojne allegorithmic za te same softy. (ze 300 róznicy)

A ich miesięczny plan z opcją wykupu licencji po roku brzmi troszku lepiej.

 

 

Żeby używać steamia torzeba być cały czas online i zalogowanym jeśli się nie mylę. To teza duży MINUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za opinie, jeszcze doczytam czym się one różnią i możliwe że skuszę się na tą wersję ze strony, ale pytanie nadal jest aktualne: Czy po roku czasu mam już ten program permanentnie dla siebie i po dopłacie ~49 dolców dożywotnie aktualizacje?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalu przynajmniej po dopłacie 49 usd dostajesz premanętną licencję na tą wersję, która masz po roku (albo ponad roku). Bez darmowych updatów - jesli zdecydujesz się zrezygnować z subskrypcji na kolejny rok.

 

Jeśli przerwiesz subskrypcję po mnie niż roku, tracisz możliwość zakupu licencji.

 

Reasumując, za niecałe 300 usd możesz mieć licencje na wszystkie 3 softy, do tego masz 30 assetów co miesiąc przez przynajmniej rok czasu (360 assetów).

Z czego 12 miesięcy masz na raty 20 usd ;)

 

Jakbyś kupował licencje pojedynczo zapłacił byś 400 usd - czyli B2M masz za free tym sposobem.

 

 

Chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem ;) Poczytaj FAQ zanim kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności