Skocz do zawartości

Brak licencji na V-Ray?


PatrycjaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem, mam ustawionego V-Raya w ustawieniach silnika, ale nadal renderuje mi czarny obraz plus wyskakuje komunikat jak widać na załączonym screenie "error: Could not obtain a license (0)". To znaczy, że wywaliło mi V-RAya i muszę go instalować na nowo, czy coś w ustawieniach programu mogło się przestawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam ten sam problem! Dongiel nie działa, napisałem do supportu z prośbą o przeniesienie licencji z dongla na online. No i byłoby git, gdyby nie to, że ich strona license server nie działa! Szlag by to! Klienci czekają, zlecenia stoją a ja z gołą dupą w szczerym polu... EDIT: Support dał radę. Wklejam co mi przysłali i co rozwiązało problem: Could you please do the following in order to clean and re-install the V-Ray Online license server : 1. Please uninstall V-Ray Online license server from your Start menu>Control Panel> Add remove programs 2. Make sure to delete the folder C:\Program Files\Chaos Group\VRLService 3. Go to the folder "C:\Program Files\Common Files\ChaosGroup" and delete all files and folders except "vrlclient.xml", which is needed. 4. Please download and install the latest V-Ray Online license server 5.0.1 from our web site: https://download.chaosgroup.com/?product=48 After the installation is completed, please check if the V-Ray Online license server status page "localhost:30304" is available and you are able to click "Online licensing" > Enable and enter your credentials

Edytowane przez PixelDomain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności