Skocz do zawartości

Scena 3d: The Warlord's


Herszt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Chciałem podzielić się z wami moją ostatnią pracą, tematyka dla mnie nowa, model to oczywiście Messerschmitt Bf 109 robiony głównie z myślą o nauce nowego dla mnie softu jakim jest Substance Painter, jak i z myślą o wykorzystaniu go w przyszłości do Reela z VFX.

Pozdrawiam!

 

Soft: 3ds Max, Substance Painter, V-ray, Photoshop, Lightroom.

 

8bsqax.jpgsLOVrW.jpgVLUQxS.jpgKLgiV6.jpg5SbrHw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, co do konkurencji to bym nie przesadzał, fajnie, że się podoba. Wrzucam parę studyjnych renderów samego modelu, i od razu przyznaje nie robiłem zegarów w kokpicie z racji tego, że model docelowo ma iść pod VFx więc przy rozwałce nie będzie tego widać:)

 

 

DgDPGs.jpg

DP5veF.jpg

CVk50L.jpg

zvMGaF.jpg

VO0tPE.jpg

hnoH8E.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniaturka sie nie powieksza - w zasadzie sie powieksza ale to podobnego rozmiaru hehe. Oglądałem na Behance

Wyglada dobrze, kard całkiem dobry także. W szczegółach jeszcze brakuje troche dopracowania ale jest nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie!

 

olaf, te miniaturki to pewnie kwestia mojej niskiej rozdzielczości, przy większych monitorach nie ma pewnie takiego przeskoku:) Na 100% można by go lepiej zrobić, ale on w sumie tak żeby zobaczyć jak się pracuje w Painterze, więc nie do końca byłem świadom, co lepiej robić na meshu, a co na teksturkach, ale jak na test to jestem zadowolony.

 

kliment, pewnie masz racje, muszę poszukać dokładniej, ta maska jest robiona z refki która mi się spodobała, ale fakt niemiecki samolot, a maska amerykańska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności