Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wacom Intuos Pro M - która wersja ?

Member

Podziękowania

Domyślnie Wacom Intuos Pro M - która wersja ?

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam wszystkich. Jako że niedawno przez przypadek zalałem wodą swojego starego wysłużonego Bamboo potrzebuje nowego tabletu...i wydawało by się że wybór jest prosty i oczywisty: Wacom Intuos Pro M, gdyby nie fakt że występuje on w kilku rożnych wersjach ... PTH-651-RUPL , PTH660PN , PTH860N, Pth-651-Pl + jeszcze jakaś Paper Edition...czyli znów mętlik w głowię.. Z góry dziękuje za każdą pomoc i sugestie !
    Ostatnio edytowane przez operonxyz ; 12-04-18 o 19:33

Member

Podziękowania

Domyślnie

Wodą co? Od wody się nie psuje , chyba że z %%

Aż tyle wersji?
    Zależy co robisz, ja bym brał zwykły najzwyklejszy.. Też miałem kiedyś dylemat czy brać z funkcją touch czy bez. Wziąłem bez, był trochę tańszy a tej funkcji nigdy mi nie brakowało. Generalnie jedna ręka i tak spoczywa na klawiszach, a jakby co to touch ring i guziki są wystarczające.
    Czytałem opinie, że dotyk w tych tabletach to nic ciekawego - zbędna rzecz.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Eh..trochę mi się już wyjaśniło o co biega z tymi kodami ...660PN to po prostu nowsza wersja czyli Intuos pro II. Pytanie tylko czy nowsza znaczy lepsza.. https://forum.deviantart.com/technol...dware/2294702/ Tutaj raczej ją chwalą w porównaniu do starszej, choć ciężko znaleźć takie naprawdę rzeczowe porównanie, więc ryzyk fizyk, ale biorę 660PN
    Ostatnio edytowane przez operonxyz ; 12-04-18 o 21:57

Member

Podziękowania

Domyślnie

Też bym brał najnowszy, ale bez dodatkowych bajerów jak paper czy tam dotyk. Szkoda kasy an to, lepei j już kupić 3d pena, ma więcej przyciskó, chyba o jeden

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów