Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: WIZ: Znana 10 - bliźniak premium

Member
    Awatar MichalNowak
    Podziękowania

Domyślnie WIZ: Znana 10 - bliźniak premium

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Hej, Prezentuję wizualizacje do projektu z zeszłego roku. Projekt to z założenia bliźniak, bo jest lustrzenie odbity w połowie i apartamentowiec, bo są tam zlokalizowane większe przestrzenie w wyższym standardzie. Oba te określenia są używana w tym przypadku z lekkim nadużyciem, bo budynek jest za duży na bliźniaka i za mały na apartamentowiec. Samo sklasyfikowanie projektu to raczej nie moja rola, pozostawiam to architektom i lepszym od siebie ;) Zapraszam do rozmowy o wizkach, bo za to byłem odpowiedzialny ;) Informacje techniczne: - projekt - pracownia 81.waw.pl - wizualizacje - Michał Nowak - oprogramowanie - 3ds Max, Vray, ForestPack, Lightroom, Photoshop, Nik Collection, - biblioteki/modele - własne, Evermotion, iCube, 3dsky, Serdecznie zapraszam do wyrażania swoich opinii. Pozdrawiam, Michał Nowak . . . . . . .
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	max3d.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	322.1 KB
ID:	104944  
    Ostatnio edytowane przez MichalNowak ; 13-04-18 o 11:47

Member
    Awatar MichalNowak
    Podziękowania

Domyślnie

Niestety mimo różnych prób formatowanie tekstu ma mnie w poważaniu i nie mogę dodać przerw i akapitów...
    Jeśli ktoś ma pomysł/wiedzę jak to ogarnąć to dajcie znać. Poprawię początek wątku, aby się to lepiej czytało.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów