Skocz do zawartości

3ds max 2010 gdy go przywracam to się wysypuje.


sabaru

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy zminimalizuję i przywrócę program to 3ds max 2010 64bit co trochę się wyspuje i jedynie co mogę zrobić to włączyć go od nowa. Ten błąd występuje dość często. Czy ktoś wie może jak ten błąd naprawić? System jaki mam to W8.1 64 bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mialem takiego problemu z 3ds max nigdy (chyba), ale z tego co piszesz to od razu sie rzucaja w oczy pewne sprawy.

 

1. 3ds max zyskalo wiekszosc swojej slawy glownie dzieki takiej niestabilnosci. (Jednak jesli ktos da wiare tworcom tego softu nie dokonca to ich wina.)

 

2. Masz system operacyjny daleko w tyle za najnowsza wersja.

3. Masz 3ds max w zasadzie juz prehistoryczny.

4. Problem w takiej konfiguracji moze pojawic sie w zasadzie na kazdym poziomie w tym na poziomie driverow karty graficznej itp.

 

Solucja bylaby dosyc prosta ale byc moze kosztowna - zainstalowac wszytskie softy (w tym windows) w najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również wydaje mi się że windows 8.1 nie jest najszczęśliwszy.. I przy reinstalacji przypadkiem nie aktualizuj 8.1 do 10... na kluczu z 8.1 możesz zainstalować 10, ALE nie wpisujesz klucza podczas instalacji, a dopiero w windowsie jako aktywuj (polecam narzędziem microsoft utworzyć dysk startowy usb z najnowszej wersji instalacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności