Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Postać 3D: Nanami

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    No! I o to właśnie chodzi. Krok ma już fajny cartoonowy styl.

A https://www.artstation.com/artwork/KlOd4 tutaj dowód na to że meshowe włosy nie muszą być takie bardzo złe.

Member

Podziękowania

Domyślnie

Meshowe włosny nie są złe - dają piękne rezultaty w figurkach, stillach ale nie w animacji niestety. No chiba, że w 2D ;)

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Podoba mi sie, szader ma taki fajny gumowy charakter...

Przyznaj sie, nie powiemy Tonowi... uzyłes Zremeshera ;)
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 16-06-18 o 09:57
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Meshowe włosny nie są złe - dają piękne rezultaty w figurkach, stillach ale nie w animacji niestety. No chiba, że w 2D ;)
    No ale lepiej jakby zrobił pytowe animowane włosy meshowe, niźli przeciętne włosy cząsteczkowe. Te ze stilla bardzo fajnie wyglądają. Problem w tym że jak zechce to z animować to napotka na przeszkody o jakich mu się nawet nie śniło (problem z fizyką czy przede wszystkim z szumem). Niech najpierw zrobi bardzo fajnego stilla a potem bierze się za animację.

sorry, troche się wymądrzam, ale jestem akurat na bani. :)

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

@JonJoan: Nie no, wiadomo - meshowe włosy też potrafią być spoko. W zależności od stylistyki mogą nawet lepiej pasować niż particle. Ale mimo wszystko to nie jest coś, do czego chciałbym dążyć, nie satysfakcjonuje mnie to do końca. Do takich szybkich pracek/renderów to pewnie - zawsze to szybciej, prościej i przyjemniej. Albo jeśli stylistyka tego wymaga, lub mówimy o cartoonowym gamearcie. Możliwe nawet, że w wolnym czasie spróbuję sobie machnąć jakąś prackę ze sculpconą fryzurą - czemu nie ;) Do głównego projektu w tym temacie mimo wszystko jednak będę chciał użyć particli.

@michalo: Które się w ruchu lepiej prezentują to już raczej kwestia stylu samej animacji. Choć cząsteczki chyba jednak faktycznie robią większe "wow".

@Boris: Nie na całe ciało, bo część i tak musiałem poprawić ręcznie, ale użyłem, przyznaję się :P Ale no nie ma co ukrywać, Ton też jest pewnie tego świadomy - Zremesher robi dużo lepszą robotę niż Blenderowy Remesh/Decimate. I tak nie jest idealnie, ale do statycznego obrazka wystarczy. Cieszę się, że się podoba :D

Tak teraz się zastanawiam czy by nie spróbować pomalować tej postaci od nowa, tym razem w stylu podobnym do Croca.

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Kolejny sculpcik. Tym razem zrobiony w całości w Zbrushu, w ramach nauki tego programu.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Bardzo ładnie, widac ze masz dryg do cartoonów.
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Dzięki, staram się ;)

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Ok, kolejne podejście do tytułowej postaci z tego wątku. Postanowiłem zacząć kompletnie od nowa i aktualnie jestem na etapie sculpcenia. Jeszcze nie wszystkie elementy ciała są scalone, ale ogólnie już widać do czego to dąży, więc postanowiłem zasięgnąć jakiejś opinii. Coś do poprawy, do zmiany?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Uprawnienia umieszczania postów