Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 111

Wątek: Postać 3D: Nanami

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Męczysz swoją, czy CI przeszło?

"Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

No ba, tak łatwo bym nie odpuścił.
    Work in progress z nową gębą:

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

No teraz jest ciekawsza, nos ma fajny :)
    Jaki masz 'fokus' kamery, standardowy 35? Ja daję na 80 albo 120 ;)

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

To ja dla odmiany czepnę się tego golfu. Czemu on tak sztywno? Nie ładniej było by zrobić go naturalnie otulającego szyję? Tkanina wskazuje (tekstura) na coś bardziej jak bawełna a nie jak plastik ;)

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

@Boris: Tak, 35. W sumie może zacznę używać większych wartości w renderach ze zbliżeniem. Nie wiem jak to jest ustawione w Zbrushu, ale na bank dużo wyżej. A tam ta twarz podobała mi się jednak bardziej. Ale to tylko twarz, bo poza zbliżeniami zdecydowanie wolę to domyślne 35.

@michalo: Czepiaj się, czepiaj. O to chodzi ;) Zamysł był taki, że trzyma się tak samo, jak te wszystkie wysokie kołnierze w Naruto. Choć szczerze mówiąc też nigdy nie rozumiałem tej logiki :P Miałem zamiar (i w sumie nadal mam) to później symulować, to wtedy by się pewnie jako-tako w miarę naturalnie ułożyło. Ale jak tak o tym wspomniałeś, to faktycznie spróbuję to jeszcze trochę zedytować.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

ps. sorka, że Ci się tak wpierdzielam w wątek, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego...

Ostatnio edytowane przez Boris ; 29-04-19 o 23:41

Artstation

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Przynajmniej mnie motywujesz, żeby sam też coś wrzucił :D
    Ja tam jakimś znawcą nie jestem, ale mi się siatka podoba. Ucho tylko jakieś takie kwadratowe. No chyba, że miało takie być.

A ode mnie taki mini-update. Chciałem spróbować trochę bardziej się zbliżyć do conceptu. Zwiększyłem też focal length na 50.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

już poprawiłem ucho, faktycznie miało być kwadratowe, ale zrezygnowałem i zapomniałem zmienić ;)
    Dokładnie, motywacja ważna rzecz...jak wrzucasz swoje to tak Ci zazdroszcze, że robie własną hehe

a nie dałeś tych oczu troszkę za wysoko od nosa? Znaczy się cała góra (oczy, pałka i włosy) w dół.
    I chyba troszkę uszy małe...

ps. wiesz co mnie przeraża, żę robie to w Blenderze, a wiem, że Mayka ma dużo lepsze narzędzia... masohism czy jak ;)
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 29-04-19 o 22:52

Artstation

member of
    Awatar olaf
    Podziękowania

Domyślnie

oba ryjki bardzo fajne. Faktycznie Mortus ostatnia jakoś najprzyjemniejsza wizualnie jest.
    nosiłem kalesony zanim było cool

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

@Boris: A tak w ogóle, to tę buźkę robisz "tak o", czy będziesz to później teksturował, rigował etc? Czy za wysoko to sam nie wiem. Najwyżej jak by ktoś jeszcze zwracał na to uwagę, to może coś podziałam. Choć w sumie mi się chyba podoba tak, jak jest.
    W takim razie witam w klubie masochistów :P

@olaf: Znajomy też tak stwierdził, jak mu dałem do porównania. Chyba mogę lecieć dalej w takim razie.

Tak sobie myślę, że chyba lepiej będzie, jak zamiast czekać na całą mimikę, będę tu podrzucał na bieżąco screeny z postępów prac. Dzięki temu będę mógł na bieżąco poprawiać błędy jak coś skopię. Aktualnie mam coś takiego:

Uprawnienia umieszczania postów