Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2789101112
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 120

Wątek: Postać 3D: Nanami

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Dobrze kombinujesz, tylko mayka potrafi uruchomić np. 10 takich shapekeyów jednocześnie z różnymi ustawieniami. Kiedyś znalazłem tutka jak ktoś męczył w blendku właśnie dwa shapekeye i uruchamiał trzeciego jakimś skryptem. Wyglądało to średnio... może teraz można robić inne cuda, nie wiem ;) Powiem ci, że sam soft tool w mayce działa zarąbiście, a ten od rabbita też danje rade np. przesuwanie topologii po kształcie obiektu. Sprawdź maykę przez weekend i rabbita... będziesz w niebie :)
    Ostatnio edytowane przez Boris ; 10-05-19 o 14:51
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głópca." – MARK TWAIN

Artstation

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Kolejne:

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

mnie sie podoba, ale... chcialbym zobaczyc to w akcji... jak miotasz siatka hehe ;)
    robisz podstawowe fonemy, czy tylko grymasy? Jestem ciekawy, jak poradzisz sobie z mixem fonemow na shapekeyach - jesli je robisz.

Artstation

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Chodzi Ci o jakieś demko/prezentację rigu z viewportu czy czy raczej o jakąś animację?
    No pewnie sobie przygotuję bibliotekę z podstawowymi ułożeniami ust. Pamiętam, że kiedyś widziałem jakąś listę tych deformacji, będę musiał tego poszukać.

Zmieniłem w końcu trochę ten kołnierz i zrobiłem jak ostatnio zestawienie 6 wyrazów twarzy. Może być, czy coś nie gra/jest do wymiany?

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

Hmm, nie wiem co się stało, ale widzę że Boris zyskał dopisek Banned. Pewnie się już nie dowiem czy chodziło o demko z viewportu czy animację w takim razie.
    Tak czy siak nagrałem takie krótkie wideo pokazujące jak ta mimika się zachowuje w Blenderze. Enjoy.

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Dokladnie o to chodzilo i wyszlo Ci to swietnie... bede dopingowal z odleglosci... a KLOCEK za tego bana niech dyskutuje z trybufiutkiem i innymi loozerami... rozgadanymi w chuj :-)

Pozdrowionka i trzymaj sie...

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

O co kammon?

Bardzo fajne miny - ekspresyjne, przyjemne i czytelne.

Jak już kiedyś się czepiałem o kołnierz, to znowu to zrobię. Dzieniwe, że się porusza razem z głową. Powinienem dużo mniej lub wcale się nie ruszać a już na pewno nie wnikać w resztę ciucha tylko w jakiś sposób na nią oddziaływać.
    W wersji ostatecznej mógłbyś o to jeszcze zadbać.

Co do najważniejszego aspektu - twarz, mimika - nie mam żadnych negatywnych odczuć.

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

@Boris: No nic, to też się trzymaj w takim razie. Dzięki za dotychczasową krytykę. Puść sygnały dymne czy coś, gdybym znowu coś spaprał. No chyba, że ze zbanowanego konta można pisać, nie znam się :P

@michalo: Okej, czyli buźkę już zostawię jak jest. Jak tak patrzę na ten kołnierz, to faktycznie masz rację. Będę próbował w takim razie coś tutaj jeszcze podziałać.

Member
    Awatar JonJoan
    Podziękowania

Domyślnie

Homonto jej załóż. :)

Member
    Awatar Mortus
    Podziękowania

Domyślnie

@JonJoan: Trzeba będzie, w końcu tak nakazuje klasyk :V

Tak sobie przypomniałem, że przecież jeszcze mam te łapy do zrobienia.

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2789101112

Uprawnienia umieszczania postów