Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowa na forum i przybywam do Was z zapytaniem. Jestem tegoroczną maturzystką i teraz staję przed wyborem mojej dalszej drogi. Jak sięgam pamięcią rysowałam lepiej/gorzej ale zawsze :) W szkole na profilu artystycznym zetknęłam się z przedmiotem z Grafiki Komputerowej. Myślę, że to jest coś co chciałabym robić i tutaj moje pytanie do Was. Czy warto studiować grafikę komputerową? Otóż u mnie w mieście niedawno zamknęli ten kierunek i za rok ma być otwarty na innych zasadach i pod inną nazwą więc wiązałoby się to dla mnie to z "przeczekaniem" jakoś tego roku. Mogłabym wtenczas zaaplikować na Informatykę i najwyżej po tym roku się przenieść. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myślałam nad grafiką 2D w programach Photoshop, illustrator, indesign. Chciałabym pracować jako grafik i tworzyć np. reklamy na bilboardy, plakaty, ulotki, jak i również web design ale nie powiem patrząc tutaj na forum to grafika 3D też jest bardzo interesująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trzeba sobie zadawać nie pytania czy chcę być grafikiem 2d czy 3d, albo w jakich programach, tylko co chcę robić, co mnie interesuje, jak chce wykorzystać umiejętności - czy to praca w animacji, filmie, grach, grafika użytkowa, książkowa, czy może komiks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności