Skocz do zawartości

HiperMasterMega seria weaponsów


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jakiś czas mnie tutaj nie było, ale ostatnio udało mi się stworzyć coś nowego po godzinach. Postanowiłem, że spróbuję zrobić serię modeli różnych broni. Chciałbym aby były one rozkładane na części jak np. grip, kolba, magazynek itp oraz aby istniała możliwość zrobienia animacji przeładowania czy wypadania łuski. Do tego w planach, co bardzo ważne imo, wszystkie modele mają mieć możliwość montowania akcesoriów z innych broni. Przykładowo - latarka albo kolimator z modelu ak47 będą pasować do modelu remington 870. Na pierwszy strzał poszedł model MPA 350DMG, jest to na ten moment wersja tylko HP, w najbliższym czasie pojawi się wersja game ready.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi. Wiem, że na modelu HP można doszukać się błędów i nienajlepszych rozwiązań. Jeżeli tylko przychodzą wam do głowy rzeczy, na które powinienem zwrócić większą uwagę to proszę o poradę. Pewnymi rzeczami będę mógł się zająć jeszcze przed bake normalek i texturowaniem, więc jest to dobry czas!

 

Na sam koniec jeszcze chciałbym podziękować Piratowi za pomoc w uzyskaniu przyjemnych renderów HP!

 

sebastian-fijal-calosc-1.jpg?1527979800

sebastian-fijal-czesci-1.jpg?1527980170

sebastian-fijal-calosc-2.jpg?1527979806

sebastian-fijal-calosc-3.jpg?1527979810

sebastian-fijal-krotki-1.jpg?1527979821

sebastian-fijal-calosc-4.jpg?1527979854

Edytowane przez DuzeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Model robiłem w wyjątkowo szybkim dla siebie tempie, ta wersja, która widzisz to jakieś 4 pełne dni modelowania. Obawiam się jednak, że dużo więcej czasu zajmie mi textura ponieważ nie jest to moja najmocniejsza strona, a nie chcę stawiać na ilość tylko na jakość. Jeśli chodzi o wwI i wwII to prawdę mówiąc nie myślałem nad tym, ale osobiście bardzo się interesuję tymi klimatami i zrobienie takiego STG44 czy MG34 to bardzo kuszący pomysł :D Muszę nad tym pomyśleć!

 

Dzięki michalo za miłe słowa, daje to dodatkowego powera do działania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności