Skocz do zawartości

Postać 3D/Scenka:"Posłaniec"


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.artstation.com/wojtachnio

 

Witam,chciałbym sie z wami podzielic moja kolejna pracka do folio,zrobiona calkowicie ze sfery w zbrushu,renderowana w keshocie,skladana w photoshopie, "Posłaniec"-wyslannik królewski,przynoszacy złe jak i dobre wiesci,cyniczny,pewny siebie,lecz tylko do czasu :) za referencje dla glowy posluzyly mi zdjecia jednego z moich ulubionych polskich aktorow,Jnausza Chabiora,oczywiscie lekko zmodyfikowane... krytyczne komentarze i nie tylko,mile widziane :)

 

80l6d04.jpg

 

 

Oc5ZCCB.jpg

 

 

AHPbh9x.jpg

 

 

Pb6gHBt.jpg

 

 

cSauJNJ.jpg

 

 

IJDkQRy.jpg

 

 

pxKMira.jpg

 

 

3XIozgF.jpg

 

 

U7z5FI0.jpg

 

 

GmCrgfP.jpg

 

 

XH02X1J.jpg

 

 

SIgehWD.jpg

Edytowane przez wojtas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie bardzo fajne. Super zaprezentowane, zbroja i inne propsy świetne.

Mógłbyś trochę dopracować owłosienie konia ;)

 

Co do samej główki to trochę musisz zagłębić się bardziej w ten temat bo trochę powtarzasz błędy jak na poprzednich. Jest dobrze, ale nie aż tak jak reszta postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle osadziles glowe, albo ta zbroja jest do kitu. Trzeba bylo polamac glowe/szyje dla dobra kadru, tak jak to robia animatorzy :)

 

O zesz qrwa nie zdzierżę.... a potem naprawiam takie cuda na cache'ach....

 

Ładna praca choć twarz możnaby dopracować. Ten element zbroi pod szyja jest problematyczny ogranizcza ruchomosc albo za malo wystaje jest zbyt blisko szyji albo jest za dlugi. Tak to fajnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to nie jestem pewien czy czegos przy renderze w keyshocie z ta glowa nie skopalem,w zbrush'u prezentowala sie o niebo lepiej,moze pokusze sie jeszcze o o renderki samej postaci z Zb....glowa moze nie pasowac,gdyz troszke dla funu wybralem tegoż wlasnie typka jako baze dla refek,ale nie moglem sie powstrzymac bo lubie tego aktora :) ale coz,z pewnoscia nie jest to praca idealna i jestem tego w pelni swiadom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności