Podziękowania Podziękowania:  0
× tak × tak:  0
× nie × nie:  0
Na fronta! Na fronta!:  0
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: "Raptors" Squad

Member

Podziękowania

Domyślnie "Raptors" Squad

Reklama widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników
    Witam,chcailbym podzielic sie w wami moim najnowszym conceptem 3d, w sumie moje trzecie podejscie do tego typu hard surface'u,przedsatwia odział smiercionosnych mechow z przyszlosci,ktorych jedynym celem jest tropienie i zabijania rebeliantow i wszelkich czlownkow ruchu oporu....jakies 5 godzinek rzezbienia w Zbrush'u,renderowane w Keyshocie , skladane w Photoshopie :) pozdrawiam

https://www.artstation.com/artwork/wlzQO

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miniatorka.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	35.3 KB
ID:	105144  
    Ostatnio edytowane przez wojtas1 ; 13-07-18 o 00:32

Member

Podziękowania

Domyślnie

Powiem tak - wyszło bardzo zajebiście.

Member

Podziękowania

Domyślnie

dzieki wielkie,wciaz sie ucze tego hard surface'u ,zeby to swobodnie rzezbic i jakos idzie powoli do przodu :)

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

w ZBrushu modelujesz... matko... pokłony za cierpliwość w trafianiu w edge :-)
    Bardzo fajnie wyglada ten Keyshot, tez mialem w nim renderowac, ale nie chcialem usmazyc laptopa.
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

tak,to robota w zbrush'u,z tym,że modelowania nie bylo tam praktycznie wcale,wszystko zostalo wyrzezbione na dynameshu doslownie przy uzyciu 5 czy 6 podstawowych brushy,nie chcialem tracic czasu na czyszczenie tego,ukladanie nowej siatki,polishowania itp itd,planowalem to jako szybką prackę miedzy nauką nowych softow,choc generalnie lubie rowniez modelowac w Zbrush'u czasem :) Keyshot jest spoko jesli chodzi o szybkie renderki,tym bardziej gdy mamy do czynienia z dosc duza iloscia poly...i dosc wygodny w renderowaniu passów swiatla,tak sądze...i jak na moj sedziwy juz dosc PC,to przyznam szczerze ze calkiem dobrze znosi tego Keyshota,ku mojemu dużemu zdziwieniu :)

Member
    Awatar Boris
    Podziękowania

Domyślnie

Myslelem ze jestes sado-maso i uzywales ZModelera ;)
    Jak rzezbiles na dynameshu to ten komp nie taki leciwy... podesle Ci mojego lapka jak lubisz hardkor :D
    Ja sie wlasnie ucze wymiany, co szybciej w ZBrushu, a co w Blendku... wychodzi na to, ze Zbrush potrzebny mi jest tylko do Zremeshera hehe
    "Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca." – MARK TWAIN

Artstation

Member

Podziękowania

Domyślnie

poki co u mnie na odwrot :) najpierw zetka potem inne opcje :) aczkolwiek zmodelera od czasu do czasu lubie uzywac :) ale fakt,zremesher mega pomocna sprawa,lubie wlasnie go w polaczenia z zmodelerem,mozna ciekawe efekty uzyskac :) jak rowniez retopo zspheres :) nie jest to moze tak intuicyjne jak np. analogiczne narzedzia w Mayce ale daje rade nawet :) odnosnie mojego peceta to naprawde jest z nim kiepsko,o tyle ze do 13 mln poly jeszcze jakos ciagnie,jak cos wiecej przychodzi w zetce to juz tragedia sie zaczyna :) jak mialem ostatnio rzezbe ponad 50 mln poly to juz pracowalem poklatkowo mozna powiedziec hehe

Member
    Awatar Q'bot
    Podziękowania

Domyślnie

Pięć godzin rzeźbienia?! Mnie by to z pół życia zajęło! ;P
    Wyspasione modele całkiem - choć zupełnie nie mój klimat.

Member

Podziękowania

Domyślnie

No właśnie to jest wielka zaleta zbrusha, że nawet na starych gruchotach daje radę. Co niestety nie jest prawdą do reszty towarzystwa.

Uprawnienia umieszczania postów