Skocz do zawartości

[Pojazd 3D] Lamborghini Huracán


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jest to mój 2 model samochodu, skrobałem go ostatnie 3 tygodnie w 3ds'ie, pierwszy raz używałem corony renderer, mam zamiar jeszcze zrobić mu wnętrze ale to za jakiś czas ;)

Jeśli macie ochotę to wpadajcie na behance: https://www.behance.net/patrykkgeb231d

 

 

heVNWAH.jpg

b4YKpQ2.jpg

7OpQWW6.jpg

QzXttww.jpg

4VVHQK7.jpg

Tu4psgw.jpg

Edytowane przez Jatopatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest całkiem nieźle, choć poprawić też jest co.

 

Co do siatki jest ogólnie dobra ale w detalach już do poprawy. Mam na myśli min. przetłoczenia na masce, przedni zderzak, próg.

 

Shadery też mozna poprawic, lakier jak dla mnie zbyt się byszczy, ma taki metaliczny błysk

 

Kadr 1 generalnie ok, ale auto trochę się w tym gubi ( oczojebne wszystko), 2 za ciasny. W 3 z tego co widzę zderzak ma inny materiał niż karoseria, ja bym z tym uważał bo na pierwszy rzut oka wygląd mi to jakby zderzak i maska nie były ciałge tylko załamane w łączeniu. Sprawia to wrażenie błędu w modelu, wprawia w jakiś dyskomfort.

 

Natomiast zauważyłem ostatnio jakąś plagę źle dobranych prespektyw/skal przy wklejaniu do backplate. I to nie tylko tu ale potrafi się zdarzyć naprawdę porządnym profesjonalistom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze troszke problemów mam z detalami, no i z tą maską miałem problem żeby nie było na niej zniekształceń,

Co to perspektywy to śmieszna sprawa, bo robiłem rendery w 3dsie pierwszy raz i nie wiedziałem, że można ustawić kamere w 3dsie z ustawieniami kamery która robiła zdjęcie.

Następny będzie lepszy, dzieki za feedback:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności