Skocz do zawartości

[Współpraca] Niezależne animacje, webseries (Warszawa)


RobertCh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Tworzę animacje komputerowe. Robię wszystko sam, od scenariusza przez dubbing po animacje. Moim celem jest bycie niezależnym twórcą, robiącym własne rzeczy, kariera pozwalająca w pełni wykorzystać potencjał, rozwijająca, dająca pełną satysfakcję i możliwość ekspresji. Żyjemy w czasach, w których jest to możliwe (Internet, youtube, facebook). Ciężko nad tym pracuję i wiem, że mi się uda.

 

Zależy mi na poznaniu osoby, która tak jak ja chciałaby tworzyć. Kogoś z podobnym gustem. Uwielbiam South Park, Rick and Morty.

Chciałbym poznać kogoś kto chce tego samego co ja, chce poważnie się tym zająć i zrealizować swoje marzenia, tworzenia własnych, niezależnych projektów, ekspresji. Kogoś kto wierzy, że może w ten sposób poprowadzić swoja karierę zamiast pracować na etacie.

Uczę się pisać scenariusze (bardzo, bardzo dużo), zrobiłem już mini projekty, nie mam problemów z lękiem przed publikacją i oceną. Robię swój dubbing, rozwijam się w każdym potrzebnym aspekcie, zwiększając swoją ekspresję i kreatywność. Ogarniam animację (pracuję w branży animacyjnej).

Animacja technicznie jak South Park, dzięki czemu możliwe jest szybkie tworzenie nawet przez jedną osobę, mam ogarnięty sposób dzięki Adobe Character Animator. Styl graficzny pozostawiam inwencji grafika. Mam gotowe scenariusze i pomysły.

 

Mój blog:

http://www.facebook.com/UnexpectedSeasons

 

Pozdrawiam.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności