Skocz do zawartości

[Projekt Gry] Car tune: Project


Wichur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaprezentować grę nad, którą pracuje już od paru lat.

Projekt zrodził się jeszcze za czasów gry robiłem mody do Street legal racing, chciałem stworzyć coś podobnego z własnymi pomysłami i tak siedzę po godzinach i robie 🙂 Niestety wszystko robię sam przez co idzie bardzo wolno. W przyszłości chce to wydać na STEAM, jako early access, może uda się zarobić choć trochę aby szybciej rozwijać ten projekt bo za darmo to nikt nie chce pomóc 🙂

 

Poniżej pierwszy alpha trailer i linki jakby ktoś był zainteresowany 🙂 Zapraszam

 

Fanpage: https://www.facebook.com/projectcartune/

Discord: https://discord.gg/x325uCe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, jestem wytrwały bo robie to już parę lat ale nie raz mam dni gdzie czuje się wyczerpany :)

Od czasu tego posta trochę rzecz się zmieniło. :)

 

Nowe elementy do silnika

Screen-Shot-10-20-18-at-08-45-AM.png

Screen-Shot-10-20-18-at-02-34-PM-001.png

 

Maglownica/przekładnia kierownicza - wymiana będzie zmieniać kąt skrętu :)

Screen-Shot-12-02-18-at-10-18-AM.png

Screen-Shot-12-02-18-at-10-19-AM.png

 

Zoptymalizowana i to dość mocno, struktura auta wraz z malowaniem i zapisanymi danymi części (jakieś dane które posiada dana część mi. napis na tablicy rejestracyjnej), przez co plik zapisu zamiast 10mb zajmuje 200-400kb w zależności od tego ile posiada części i jak pomalowane jest auto

Screen-Shot-12-04-18-at-07-15-PM.png

 

W tym momencie robie system naklejek, naklejanie działa, zawiera skale, intensywność, rotacje i kolor. Na chwilę obecną jest za wcześnie abym nagrał jakiś filmik

Screen-Shot-12-05-18-at-09-04-PM-001.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło od ostatniego posta... widać zainteresowanie było bardzo słabe ale...
Sporo nowych rzeczy doszło a także zostało przerobione, przesiadłem się (dla wtajemniczonych) na nowy system renderingu - HDRP, wygląda o wiele lepiej,
Buduje 3 samochody, już docelowe. Obecny golf pójdzie w zapomnienie a na jego miejscu w planach jest Golf 2
Dodatkowo uzyskuje zgody licencyjne na użycie znanych marek, pozyskałem między innymi NOVOL, K&N Filters, AEM, Airide, Spectre performance, AEZ, DOTZ, Dezent
Pierwszą wersje jako early access jest planowana na Styczeń 2020. Mam nadzieję, że uda się do tego czasu stworzyć grywaną wersje, aby posiedzieć dłużej niż 10 min. 🙂
https://store.steampowered.com/app/1020800/CAR_TUNE_Project/
Pomaga mi znajomy, także teraz robimy we dwoje, pomaga przy modelach 3D a obecnie siedzi przy tworzeniu mapy

Screeny poniżej:

65730882-2480938648850489-80161195309609
Screen-Shot-06-21-19-at-04-15-PM-002.png
Screen-Shot-06-21-19-at-04-16-PM.png
Screen-Shot-06-26-19-at-05-51-PM.png
Screen-Shot-06-28-19-at-06-50-PM.png
Screen-Shot-06-29-19-at-09-05-AM-1.png
Screen-Shot-07-19-19-at-07-01-PM.png

Edytowane przez Wichur
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze ladne obrazki, bardziej by pomogly Ci w znaleznieniu kogos kto Ci pomoze. Troche widac ze grafika zdazyla sie zestarzec, sprobuj zupgradowac tech. Tu wszystko mozesz opierdzielic materialami bez textur i bedzie wygladalo 10/10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zacna inicjatywa. Powiem że sam siedzę w takim jednoosobowym przedsięwzięciu (przy animacji, także motoryzacyjnej) i wiem ile trudu może pochłonąć spięcie wszystkiego ze sobą. A że tematyka motoryzacyjna, tym większy rispekt. Życzę żeby projekt znalazł finał i  kasa ze Steama zaczęła płynąć 😄 bo się należy.

edit: co do strony technicznej, jeśli to będzie "indyk" to do strony technicznej nie można mieć wygórowanych oczekiwań, pod warunkiem że gameplay będzie ok.

Edytowane przez Pawlito
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: No trochę tak, ale tak jak pisałem przeszedłem na nowy system renderujący i wszystko się poprawiło, ale też w większości przypadku wypadałoby zmienić materiały i textury.

Pawlito: Dziękuje bardzo, no w dalszym ciągu jest to indyk a nie AAA bo w dwie osoby jest to mało realne. Dużo czasu trzeba poświęcić na modele i textury, a trzeba to jeszcze okodować 😉 
Dużo rzeczy nie widać ale kod jest dość zaawansowany żeby to wszystko wspólnie ze sobą grało, przez co było poprawiane/usprawniane X razy. Mam nadzieję, że jednak uda się i gameplay będzie dobry, sporo pomysłów jest ale to będą dokładane po early access, mam też nadzieje, że kasa ze steama pozwoli dalej rozwijać ten projekt 😉


Brakuje mi bardzo marketingu, rozgłosu. Pisałem do różnych serwisów, youtuberów o jakąś wzmianke aby ludzie o tym usłyszeli ale niestety bez odzewu 🙂


Na youtube od dawna leżą jeszcze takie materiały:
Testowanie ładowania aut dla botów, uszkodzenia itp. Wszystko działało sprawnie.
Multibyło testowane, ładowania customowego auta, itp działało ale nie było wszystko "animowane", ale to był taki alpha test
 

 

 

Edytowane przez Wichur
dodane materiały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR trzeba budować z głową - najlepiej weźcie do projektu kogoś od PR - nawet początkującego, by Wam zaczął tworzyć dobrej jakości presspacki, pisać newsy - regularne update'y newsów za jakiś czas się przebiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68859979-445775672693760-509494360958566

Screen-Shot-08-17-19-at-10-08-AM.png

Screen-Shot-08-22-19-at-09-50-PM.png

unknown.png

Trochę nowości 🙂
Silnik rzędowy 6 cylindrowy 🙂
Maskowane niemalowalne elementy (tak wiem, ze kola wygladają zle, może uda mi się to zamaskować lepiej :D)
Przygotowany pojazd pod licencje kierowcy (prawko)
Nowe fotele bo reanimujemy golfa pod lepsza jakość 😉

Edytowane przez Wichur
a takie tam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności