Skocz do zawartości

Mr.Hyde


Sebazx6r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Latarni nie podrzezbialem. Model powstal w mayce pod SubD. Pogialem go w zetce ale juz nie zezbilem bo scena i tak juz muliła.

Nad expresja pani zbytnio sie nie rozwodzilem. Chyba jeden dzien z kulki. Potem pocialem juz czesci ciala jak pod kiecka nie bylo widac. Moznaby nad nia jeszce popracowac. W sumie moglem i brwi zrobic i rzesy ... ale juz pani w pozie i strasznie niewygodnie sie pracowala jak tak polokowane w swiecei Zetki. Pani powstala chyba w 2 dni. Potem juz bawilem sie zrobieniem ciucha i włosów. Zreszta przebieg powstania pracy jest w teczce. Pani praktycznie powstala w miejscu gdzie siedzi. Wstepnie glowke tylko w osi swiata zaczalem ale potem po przetransportowaniu i nie wygodnie sie rzezbilo. Perspektywa Zetki zmienia sie w zaleznosci od wielksoci sceny. Mozna rzec ze wszystkie obiektyw tworza bounding boxa dla perspektywy.

Chyba pierwsza taka pseudoscenka w Zbrushu. Mailem dodac jeszcze kosz z rozsypanymi różami ale jak otworzyłem scene w pracy to mi się odechciało. Zrobiłem kilka PBR do photoshopa i troche podkręciłem by nie bylo tak szaro.

Pora na coś nowego. Tylko nie wiem czy nie coś z sekcji TD skrypciki albo wlosy w Xgenie. Dziś nawet tutek zacząłem oglądać. Jak ADHD pozwoli to skończe.

 

zVB4Ju8.png

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlosy sa z xgena tylko je wyekstrudowalem troche i bo byly przeswity. Fajniej wygladaly ciensze no ale mowie lyso bylo. W worku sa inne wersje.W xgenie glownie podsymulwaomem miotajac panna lewo prawo. Sukienka wymodelowana ncloathem w pewnym sensie ;). W sumie Hyde cichy to tez proste szapy plus constrainy w ncloath. Wrzucalem do wip'a ale podlinkuje. To jest wczesniejsza wersja.

 

 

Falbanka na texturze z alpha a wlasciwie pelna czernio w RGB bo zBrush inaczej interpretuje przezroczystosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności